LG OLED83G3
Neohodnoceno
  • Úhlopříčka: 83" (210 cm)
  • 5 LET záruka na panel
  • design Gallery
  • 4K ULTRA HD rozlišení (3840x2160)
  • 100/120Hz Obnovovací frekvence panelu
  • Podstavec není součástí balení (SR-G3WU8377)
  • Držák na stěnu SLIM součástí balení
  • Procesor α9 6.generace
  • Dolby Atmos, Dolby Vision IQ
  • Pixelové stmívání
  • Hudební výkon: 4.2 60W
Velikost obrazovky
55" 65" 77" 83"
Položka byla vyprodána…
LG OLED83G3
Neohodnoceno
lg-oled83g3
Kategorie: Ukončený prodej
EAN: 8806087096569
Dolby Atmos: ANO
Dolby Vision IQ: ANO
Energetická třída: F
Hlasové ovládání TV: ANO
Lokální stmívání: NE
Modelový rok: 2023
Nano Cell displej: NE
Obnovovací frekvence panelu: Neomezeno
Operační systém: webOS SMART TV
Procesor: α9 6.Generace
Pixelové stmívání: ANO
Rozšířený rozsah barev: OLED color
HDR 10 PRO - vyšší norma HDR: ANO
HLG: HLG PRO
Technicolor HDR: NE
HFR (High Frame Rates): ANO
Bezdrátové reproduktory WiSA: ANO
eARC / ARC: ANO / NE
Připojení klávesnice, myši: ANO
RF vstup: 1
HDMI 2.1: 4
HDMI 2.0a: 0
Nahrávání TV vysílání: ANO
Systém reproduktorů: 4.2
Hudební výkon: 60 W
Barva: Stříbrná
4K upscaler: ANO
Držák na stěnu/ Rozměry VESA: 400 x 400 mm
Rozměry - TV v krabici (Š x V x H): 2 050 x 1 210 x 253 mm
Rozměry - TV bez stojanu (Š x V x H): 1 847 x 1 057 x 28,0 mm
Rozměry - TV + stojan (Š x v x H): 1 847 x 1 115 x 321mm