LG OLED83G3
- Úhlopříčka: 83" (210 cm)
- 5 LET záruka na panel
- design Gallery
- 4K ULTRA HD rozlišení (3840x2160)
- 100/120Hz Obnovovací frekvence panelu
- Podstavec není součástí balení (SR-G3WU8377)
- Držák na stěnu SLIM součástí balení
- Procesor α9 6.generace
- Dolby Atmos, Dolby Vision IQ
- Pixelové stmívání
- Hudební výkon: 4.2 60W
- HDMI 2.1
- Apple AirPlay 2 a HomeKit
Velikost obrazovky
| Kategorie: | Ukončený prodej |
|---|---|
| EAN: | 8806087096569 |
| Dolby Atmos: | ANO |
| Dolby Vision IQ: | ANO |
| Energetická třída: | F |
| Hlasové ovládání TV: | ANO |
| Lokální stmívání: | NE |
| Modelový rok: | 2023 |
| Nano Cell displej: | NE |
| Obnovovací frekvence panelu: | Neomezeno |
| Operační systém: | webOS SMART TV |
| Procesor: | α9 6.Generace |
| Rozlišení obrazovky: | 3840 x 2160 (4K Ultra HD) |
| Typ podsvícení panelu: | OLED Evo |
| Velikost obrazovky: | 83'' 210cm |
| Pixelové stmívání: | ANO |
| Rozšířený rozsah barev: | OLED color |
| DVB-T2: | ANO |
| DVB-C: | ANO |
| DVB-S2: | ANO |
| HDR 10 PRO - vyšší norma HDR: | ANO |
| HLG: | HLG PRO |
| Technicolor HDR: | NE |
| HFR (High Frame Rates): | ANO |
| HEVC kodek H.265: | ANO |
| VP9: | ANO |
| Připojení mobilního telefonu: | ANO |
| DLNA / Miracast: | ANO / ANO |
| Webový prohlížeč / HbbTV: | ANO / ANO |
| Apple AirPlay 2 / Smart ThinQ app: | ANO / ANO |
| Bezdrátové reproduktory WiSA: | ANO |
| eARC / ARC: | ANO / NE |
| Připojení klávesnice, myši: | ANO |
| RF vstup: | 1 |
| Optický výstup: | 1 |
| LAN konektor: | 1 |
| CI+ slot: | 1 |
| HDMI 2.1: | 4 |
| HDMI 2.0a: | 0 |
| USB: | 3 |
| Sluchátkový výstup: | NE |
| WiFi / Bluetooth: | ANO / ANO |
| Nahrávání TV vysílání: | ANO |
| Systém reproduktorů: | 4.2 |
| Hudební výkon: | 60 W |
| Barva: | Stříbrná |
| 4K upscaler: | ANO |
| Držák na stěnu/ Rozměry VESA: | 400 x 400 mm |
| Rozměry - TV v krabici (Š x V x H): | 2 050 x 1 210 x 253 mm |
| Rozměry - TV bez stojanu (Š x V x H): | 1 847 x 1 057 x 28,0 mm |
| Rozměry - TV + stojan (Š x v x H): | 1 847 x 1 115 x 321mm |
| Hmotnost (čistá/balení): | 40,9/56,3 kg |
| FILMMAKER mode: | Ano |
| Herní režim, HGiG, VRR, ALLM: | Ano / Ano / Ano / Ano |
| ALLM: | Ano |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.