LG OLED77G3
Neohodnoceno
  • Úhlopříčka: 77" (195 cm)
  • 5letá záruka na panel
  • Podstavec není součástí balení (SR-G3WU8377)
  • Držák na stěnu SLIM součástí balení
  • Procesor α9 6.generace
  • Dolby Atmos, Dolby Vision IQ
  • FILMMAKER mode
  • Pixelové stmívání
  • Hudební výkon: 4.2 60W
  • HDMI 2.1
  • Apple AirPlay 2 a HomeKit
  • Nvidia G-Sync
Velikost obrazovky
55" 65" 77" 83"
Položka byla vyprodána…
LG OLED77G3
Neohodnoceno
lg-oled77g3
Popis produktu není dostupný
Kategorie: Ukončený prodej
EAN: 8806091776358
Dolby Atmos: ANO
Dolby Vision IQ: ANO
Energetická třída: F
Hlasové ovládání TV: ANO
Lokální stmívání: NE
Modelový rok: 2023
Nano Cell displej: NE
Obnovovací frekvence panelu: Neomezeno
Operační systém: webOS SMART TV
Procesor: α9 6.Generace
Rozlišení obrazovky: 3840 x 2160 (4K Ultra HD)
Typ podsvícení panelu: OLED Evo
Velikost obrazovky: 77" 194cm
Pixelové stmívání: ANO
Rozšířený rozsah barev: OLED color
HDR 10 PRO - vyšší norma HDR: ANO
HLG: HLG PRO
Technicolor HDR: NE
HFR (High Frame Rates): ANO
Bezdrátové reproduktory WiSA: ANO
eARC / ARC: ANO / NE
Připojení klávesnice, myši: ANO
RF vstup: 1
HDMI 2.1: 4
HDMI 2.0a: 0
USB: 3
Sluchátkový výstup: NE
Systém reproduktorů: 4.2
Hudební výkon: 60 W
Barva: Stříbrná
4K upscaler: ANO
Držák na stěnu/ Rozměry VESA: 300 x 300 mm
Rozměry - TV v krabici (Š x V x H): 1 879 x 1 130 x 228 mm
Rozměry - TV bez stojanu (Š x V x H): 1 712 x 982 x 24,8 mm
Rozměry - TV + stojan (Š x v x H): 1 712 x 1 039 x 321 mm