LG OLED65G3
Neohodnoceno
  • Úhlopříčka: 65" (164 cm)
  • Ocenění: Stereo & Video
  • 5 letá záruka na panel
  • design Gallery
  • 4K ULTRA HD rozlišení (3840x2160)
  • 100/120Hz Obnovovací frekvence panelu
  • Podstavec není součástí balení (SR-G3WU65)
  • Držák na stěnu SLIM součástí balení
  • Procesor α9 6.generace
  • Dolby Atmos, Dolby Vision IQ
  • Pixelové stmívání
  • Hudební výkon: 4.2 60W
  • HDMI 2.1
  • Apple AirPlay 2 a HomeKit
  • Nvidia G-Sync
Velikost obrazovky
55" 65" 77" 83"
Položka byla vyprodána…
LG OLED65G3
Neohodnoceno
lg-oled65g3
Popis produktu není dostupný
Kategorie: Ukončený prodej
EAN: 8806087073430
Energetická třída: F
Lokální stmívání: NE
Modelový rok: 2023
Nano Cell displej: NE
Obnovovací frekvence panelu: Neomezeno
Rozlišení obrazovky: 3840 x 2160 (4K Ultra HD)
Typ podsvícení panelu: OLED Evo
Velikost obrazovky: 65" 164cm