LG OLED65C32
Neohodnoceno
  • Úhlopříčka: 65" (164 cm)
  • 4K ULTRA HD rozlišení (3840x2160)
  • 100/120Hz Obnovovací frekvence panelu
  • Procesor α9 6.generace
  • Dolby Atmos, Dolby Vision IQ
  • FILMMAKER mode
  • Pixelové stmívání
  • Dynamické PMI: neomezen
  • Hudební výkon: 2.2k 40W
  • HDMI 2.1
  • webOS SMART TV
  • Apple AirPlay 2 a HomeKit
  • Nvidia G-Sync, FreeSync Premium, HGiG, VRR
Velikost obrazovky
Položka byla vyprodána…
LG OLED65C32
EAN: 8806084070517
Hlasové ovládání TV: ANO
Lokální stmívání: NE
Modelový rok: 2023
Nano Cell displej: NE
Obnovovací frekvence panelu: 100 / 120 Hz
Operační systém: webOS SMART TV
Procesor: α9 6.Generace
Rozlišení obrazovky: 3840 x 2160 (4K Ultra HD)
Typ podsvícení panelu: OLED Evo
Velikost obrazovky: 65" 164cm
Pixelové stmívání: ANO
Rozšířený rozsah barev: OLED color
HDR 10 PRO - vyšší norma HDR: ANO
HLG: HLG PRO
Technicolor HDR: NE
Bezdrátové reproduktory WiSA: NE
eARC / ARC: ANO / NE
Připojení klávesnice, myši: ANO
RF vstup: 1
USB: 3
Sluchátkový výstup: NE
Systém reproduktorů: 2.2
Hudební výkon: 40 W
Barva: Černá
4K upscaler: ANO
Držák na stěnu/ Rozměry VESA: 300x200
Rozměry - TV v krabici (Š x V x H): 1 600x950x200mm
Rozměry - TV bez stojanu (Š x V x H): 1 441x826x45,1mm
Rozměry - TV + stojan (Š x v x H): 1 441x880x230mm