LG OLED42C32
Neohodnoceno
  • Úhlopříčka: 42" (106 cm)
  • 4K ULTRA HD rozlišení (3840x2160)
  • 100/120Hz Obnovovací frekvence panelu
  • Procesor α9 6.generace
  • Dynamické PMI: neomezen
  • Hudební výkon: 2.2k 40W
  • Apple AirPlay 2 a HomeKit
  • Nvidia G-Sync, FreeSync Premium, HGiG, VRR
Velikost obrazovky
Položka byla vyprodána…
LG OLED42C32
Neohodnoceno
lg-oled42c32
Popis produktu není dostupný
Kategorie: Ukončený prodej
EAN: 8806084070449
Hlasové ovládání TV: ANO
Lokální stmívání: NE
Modelový rok: 2023
Nano Cell displej: NE
Obnovovací frekvence panelu: 100 / 120 Hz
Operační systém: webOS SMART TV
Procesor: α9 6.Generace
Rozlišení obrazovky: 3840 x 2160 (4K Ultra HD)
Typ podsvícení panelu: OLED Evo
Velikost obrazovky: 42" 106cm
Pixelové stmívání: ANO
Rozšířený rozsah barev: OLED color
HDR 10 PRO - vyšší norma HDR: ANO
HLG: HLG PRO
Technicolor HDR: NE
Bezdrátové reproduktory WiSA: NE
eARC / ARC: ANO / NE
Připojení klávesnice, myši: ANO
RF vstup: 1
CI+ slot: 1
HDMI 2.1: 4
USB: 3
Sluchátkový výstup: NE
WiFi / Bluetooth: ANO / ANO
Nahrávání TV vysílání: ANO
Systém reproduktorů: 2.2
Hudební výkon: 40 W
Barva: Černá
4K upscaler: ANO
Dálkový ovladač Magic Motion Remote: Ano s NFC
Držák na stěnu/ Rozměry VESA: OLW480B/300 x 200 mm
Rozměry - TV v krabici (Š x V x H): 1 060 x 660 x 152 mm
Rozměry - TV bez stojanu (Š x V x H): 932 x 540 x 41,1 mm
Rozměry - TV + stojan (Š x v x H): 932 x 577 x 170 mm