LG OLED55C32
- Úhlopříčka: 55" (139 cm)
- 4K ULTRA HD rozlišení (3840x2160)
- 100/120Hz Obnovovací frekvence panelu
- Procesor α9 6.generace
- Dolby Atmos, Dolby Vision IQ
- FILMMAKER mode
- Pixelové stmívání
- Dynamické PMI: neomezen
- Hudební výkon: 2.2k 40W
- HDMI 2.1
- webOS SMART TV
- Apple AirPlay 2 a HomeKit
- Nvidia G-Sync, FreeSync Premium, HGiG, VRR
Velikost obrazovky
Popis produktu není dostupný
| Kategorie: | Ukončený prodej |
|---|---|
| EAN: | 8806084073587 |
| Dolby Atmos: | ANO |
| Dolby Vision IQ: | ANO |
| Energetická třída: | G |
| Hlasové ovládání TV: | ANO |
| Lokální stmívání: | NE |
| Modelový rok: | 2023 |
| Nano Cell displej: | NE |
| Obnovovací frekvence panelu: | 100 / 120 Hz |
| Operační systém: | webOS SMART TV |
| Procesor: | α9 6.Generace |
| Rozlišení obrazovky: | 3840 x 2160 (4K Ultra HD) |
| Typ podsvícení panelu: | OLED Evo |
| Velikost obrazovky: | 55" 139cm |
| Pixelové stmívání: | ANO |
| Rozšířený rozsah barev: | OLED color |
| DVB-T2: | ANO |
| DVB-C: | ANO |
| DVB-S2: | ANO |
| HDR 10 PRO - vyšší norma HDR: | ANO |
| HLG: | HLG PRO |
| Technicolor HDR: | NE |
| HEVC kodek H.265: | ANO |
| VP9: | ANO |
| Připojení mobilního telefonu: | ANO |
| DLNA / Miracast: | ANO / ANO |
| Webový prohlížeč / HbbTV: | ANO / ANO |
| Apple AirPlay 2 / Smart ThinQ app: | ANO / ANO |
| Bezdrátové reproduktory WiSA: | NE |
| eARC / ARC: | ANO / NE |
| Připojení klávesnice, myši: | ANO |
| RF vstup: | 1 |
| Optický výstup: | 1 |
| LAN konektor: | 1 |
| CI+ slot: | 1 |
| HDMI 2.1: | 4 |
| USB: | 3 |
| Sluchátkový výstup: | NE |
| WiFi / Bluetooth: | ANO / ANO |
| Nahrávání TV vysílání: | ANO |
| Systém reproduktorů: | 2.2 |
| Hudební výkon: | 40 W |
| Barva: | Černá |
| 4K upscaler: | ANO |
| Držák na stěnu/ Rozměry VESA: | OLW480B/300 x 200 mm |
| Rozměry - TV v krabici (Š x V x H): | 1 360 x 810 x 187 mm |
| Rozměry - TV bez stojanu (Š x V x H): | 1 222 x 703 x 45,1 mm |
| Rozměry - TV + stojan (Š x v x H): | 1 222 x 757 x 230 mm |
| Hmotnost (čistá/balení): | 14,1/21,3 kg |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.