LG OLED77C44LA - ROZBALENO
Neohodnoceno
  • Úhlopříčka: 77" (195 cm)
  • 4K ULTRA HD rozlišení (3840x2160)
  • 144Hz Obnovovací frekvence panelu
  • Ultratenký design
  • Podstavec je součástí balení
  • Procesor α9 4K Gen7 AI
  • Dolby Atmos a Dolby Vision
  • AI zvuk - α9 AI Sound Pro (Virtuální 9.1.2 Up-mix)
  • Pixel Dimming
  • Hudební výkon: 2.2 40W
  • Operační systém (OS) - WebOS 24
  • HDMI 2.1
  • Apple AirPlay 2 a HomeKit
Velikost obrazovky
Položka byla vyprodána…
LG OLED77C44LA - ROZBALENO
Neohodnoceno
Mistrovské dílo zformované časem
*Obrázky na obrazovce jsou simulované.
Světová jednička
Další informace naleznete na stránkách https://www.omdia.com/.
V čem vyniká LG OLED evo AI?
Procesor alpha 9 Gen7 AI – OLED displej září díky technologii α
Technologie AI zdokonalující zážitek z OLED
Přizpůsobení obrazu s pomocí AI – umožňuje synchronizaci dle způsobu sledování
Akustické ladění pomocí AI – Optimální zvuk pro váš prostor
Chytrá regulace světla
AI Picture Pro
Ohromující realismus s autentickým vzhledem
AI Super Upscaling
Vylepšení obrazu s podporou umělé inteligence
AI Sound Pro
Vychutnejte si každý detail zvuku
Virtuální prostorový zvuk 9.1.2 vás vtáhne do děje s úchvatným realistickým zvukem
Brightness Booster – Rozjasněte obraz
Pokročilý algoritmus Brightness Booster přidává větší jasnost a zřetelnost obrazu.
Nekonečný kontrast pro jedinečný zážitek
Scény ožívají díky hlubokým stínům a jasným světelným bodům.
*Snímky na obrazovce jsou simulované.
**Ostatní televizory označují OLED jako ten, který se neleskne.
***Panely LG OLED mají certifikaci UL jako Discomfort Glare Free dle hodnocení UGR.
****Certifikace platí, pokud je UGR pod 22 při sledování v rozmezí 70–300 luxů.
*****Modely LG OLED C4, B4 a CS4 jsou ověřené dle normy IDMS 11.5.
100% barevný objem a věrnost barev – živé barvy pro realistické scény
Barevný objem na 100 % a věrnost barev zajišťují bohaté odstíny bez zkreslení.
OLED Care – pro delší životnost displeje vašeho televizoru
Minimalistický design, který vyniká
Elegantní design s úzkými rámečky přináší čistý vzhled, který vás při sledování zcela pohltí.
 *Velikost rámečku se liší podle modelu a velikosti.
Dokonalé spojení s LG Audio
Prvotřídní soundbar, který ladí s nejlepšími OLED TV od LG
Držák Synergy – optimalizace zvuku i obrazu
Držák Synergy zajišťuje dokonalou polohu soundbaru pro nejlepší zvuk a estetiku.
*Soundbar se prodává samostatně. **Soundbar SC9 se hodí pro OLED modely C2, C3 a C4.
WOW Orchestra
Jednoduché ovládání prostřednictvím WOW Interface, které umožňuje snadné nastavení soundbaru.
Sledujte TV bez rušivých prvků
Zapomeňte na kabely a díky technologii WOWCAST si užijte čistý zvuk z vašeho LG Soundbaru naplno.
*Soundbar je k dispozici k samostatnému zakoupení a možnosti ovládání se mohou lišit podle modelu.
**Dálkový ovladač LG TV podporuje pouze vybrané funkce.
****Rozhraní WOW, WOW Orchestra a WOWCAST jsou kompatibilní s modely OLED G4, C4 a B4.
Široká nabídka velikostí
Velikost pro každý prostor – vyberte si z nabídky velikostí od 42" do 83" podle toho, co vám vyhovuje. Pro určení optimální velikosti je vždy stěžejní pozorovací vzdálenost.
webOS Re Program
Nejnovější aktualizace TV po dobu 5 let
*Program webOS Re zahrnuje celkem 4 upgrady systému webOS v průběhu pěti let.
**Po dobu pěti let budou upgrady dostupné při globálním uvedení nových produktů.
***První aktualizace systému webOS proběhne po dvou letech od data zakoupení.
****Zákazníci obdrží během pěti let 5 verzí webOS, včetně té aktuální při zakoupení.
******Funkce, aplikace a služby se mohou lišit podle modelu a dostupnost aktualizací se může měnit.
webOS 24 TV přesně podle vás
*Podporované funkce a aplikace se mohou lišit podle regionu.
Film a hry na dosah
Dolby Vision a režim FILMMAKER
Dolby Atmos – zvuk, který vás obklopí
S Dolby Atmos si užijete prostorový zvuk s výjimečnou čistotou a hloubkou.
Ultimátní hraní bez zasekávání a zpoždění
Technologie AMD FreeSync Premium, G-Sync a 144Hz režim zajišťují plynulé hraní bez zpoždění.
 *Certifikováno společností Intertek za "výjimečný herní výkon" a rychlou dobu odezvy.
**VRR se pohybuje mezi 40 Hz a 144 Hz a splňuje certifikované specifikace HDMI 2.1.
***144Hz obnovovací frekvence u modelu C4 je podporována pouze u her nebo PC vstupů, které umožňují 144Hz.
Ovládání optimalizace přesně tam, kde ho potřebujete
Game Optimizer a Game Dashboard je tu pro dokonalý požitek z hraní.
Herní knihovna bez čekání
Streamujte hry okamžitě bez stahování díky cloudovým herním službám.
Udržitelnost – na budoucnosti nám záleží
LG OLED pro udržitelnou budoucnost. Vyberte si televizi s bio obaly a certifikacemi udržitelnosti.
Kategorie: Ukončený prodej
EAN: 8806091906625
Dolby Atmos: ANO
Dolby Vision IQ: ANO
Energetická třída: F
Hlasové ovládání TV: ANO
Modelový rok: 2024
Nano Cell displej: NE
Obnovovací frekvence panelu: 144 Hz
Operační systém: WebOS 24
Procesor: α9 4K Gen7
Rozlišení obrazovky: 3840 x 2160 (4K Ultra HD)
Typ podsvícení panelu: OLED Evo
Velikost obrazovky: 77" 194cm
Pixelové stmívání: ANO
Rozšířený rozsah barev: OLED color
HDR 10 PRO - vyšší norma HDR: ANO
HLG: HLG PRO
Technicolor HDR: NE
HFR (High Frame Rates): ANO
Bezdrátové reproduktory WiSA: ANO
eARC / ARC: ANO / NE
Připojení klávesnice, myši: ANO
RF vstup: 1
USB: 3
Sluchátkový výstup: NE
Systém reproduktorů: 2.2
Hudební výkon: 40 W
Barva: Šedá
4K upscaler: ANO
Dálkový ovladač Magic Motion Remote: Ano MR24
Držák na stěnu/ Rozměry VESA: 300 x 200 mm
Rozměry - TV v krabici (Š x V x H): 1879 x 1130 x 228 mm
Rozměry - TV bez stojanu (Š x V x H): 1711 x 982 x 471 mm
Rozměry - TV + stojan (Š x v x H): 1711 x 1035 x 267 mm