LG OLED55C44LA
Neohodnoceno
  • Úhlopříčka: 55" (139 cm)
  • 4K ULTRA HD rozlišení (3840x2160)
  • 144Hz Obnovovací frekvence panelu
  • Pixel Dimming
  • Hudební výkon: 2.2 40W
Položka byla vyprodána…
LG OLED55C44LA
100% barevný objem a věrnost barev – živé barvy pro realistické scény
Barevný objem na 100 % a věrnost barev zajišťují bohaté odstíny bez zkreslení.
Široká nabídka velikostí
Velikost pro každý prostor – vyberte si z nabídky velikostí od 42" do 83" podle toho, co vám vyhovuje. Pro určení optimální velikosti je vždy stěžejní pozorovací vzdálenost.
Technologie AMD FreeSync Premium, G-Sync a 144Hz režim zajišťují plynulé hraní bez zpoždění.
 *Certifikováno společností Intertek za "výjimečný herní výkon" a rychlou dobu odezvy.
**VRR se pohybuje mezi 40 Hz a 144 Hz a splňuje certifikované specifikace HDMI 2.1.
***144Hz obnovovací frekvence u modelu C4 je podporována pouze u her nebo PC vstupů, které umožňují 144Hz.
Kategorie: Ukončený prodej
EAN: 8806091898364
Nano Cell displej: NE
Obnovovací frekvence panelu: 144 Hz
Typ podsvícení panelu: OLED Evo
Velikost obrazovky: 55" 139cm
Systém reproduktorů: 2.2
Hudební výkon: 40 W
Držák na stěnu/ Rozměry VESA: 300 x 200 mm
Rozměry - TV v krabici (Š x V x H): 1 360 x 810 x 187 mm
Rozměry - TV bez stojanu (Š x V x H): 1 222 x 703 x 45,1 mm
Rozměry - TV + stojan (Š x v x H): 1 222 x 757 x 230 mm