LG OLED65G45
- Úhlopříčka: 65" (164 cm)
- 5 LET záruka na panel
- design Gallery
- Antireflexní vrstva
- 4K ULTRA HD rozlišení (3840x2160)
- 144Hz Obnovovací frekvence panelu
- Podstavec není součástí
- Držák na stěnu SLIM - ano
- Procesor α11 4K AI
- Dolby Atmos
- Zvuk - α11 AI Sound Pro (Virtuální 11.1.2 Up-mix)
- Pixel Dimming
- Hudební výkon 4.2 60W
- WebOS 24
- Apple AirPlay 2 a HomeKit
Umělecké dílo vytvořené léty vývoje
Roky inovací nelze snadno zopakovat. Jedinečný chipset Alpha, navržený na míru pro OLED technologii, představuje špičku ve svém oboru a posouvá zážitek ze sledování na zcela novou úroveň.

Jednička na trhu
Podle společnosti Omdia jsou televize LG OLED již 11 let v řadě (2013–2023) nejprodávanějšími OLED TV na trhu.

Další informace naleznete na stránkách https://www.omdia.com/.
Čím se LG OLED evo AI odlišuje od ostatních modelů?
Procesor Alpha 11 AI – OLED technologie v nové dimenzi
Nový procesor Alpha 11 AI zajišťuje vylepšený obraz s precizními detaily a posouvá OLED displeje na zcela novou úroveň kvality.


*Srovnání je prováděno oproti standardnímu televizoru s procesorem alpha 5 AI. **Obrázky na obrazovce jsou simulované.
AI technologie pro dokonalý OLED zážitek

Přizpůsobení obrazu s AI – optimalizace podle vašeho způsobu sledování
Přizpůsobte obraz podle vlastního vkusu. Vyberte si preferované nastavení a AI Picture Wizard automaticky vygeneruje ideální obraz z více než 85 milionů možností, které uloží do vašeho profilu.

AI akustické ladění – Perfektní zvuk přizpůsobený vašemu prostoru
Zvukový systém využívající AI analyzuje uspořádání místnosti a vaši pozici, aby vytvořil zvukový zážitek, který se dokonale přizpůsobí akustickým podmínkám vašeho prostoru.

Inteligentní nastavení osvětlení
Chytrá regulace světla automaticky přizpůsobuje jas a kontrast podle okolního osvětlení, čímž zajišťuje optimální zážitek při sledování.

AI Picture Pro
Impozantní realismus s věrně zobrazeným vzhledem
AI Super Upscaling
Zlepšení kvality obrazu s využitím umělé inteligence
Technologie AI Noise Reduction a AI Super Resolution analyzují obraz a přirozeně zlepšují kvalitu každé scény pro ještě ostřejší a detailnější zobrazení.

*Obrázky na obrazovce jsou simulované.
AI Sound Pro
Vychutnejte si každý zvukový detail s dokonalou čistotou
Virtuální prostorový zvuk 11.1.2 vás pohltí realistickým a ohromujícím zvukovým zážitkem.

*Obrázky na obrazovce jsou simulované. **Je třeba aktivovat v nabídce režimu zvuku. ***Zvuk se může lišit podle prostředí.
Brightness Booster Max – Zvýrazněte každý detail
Pokročilý algoritmus Brightness Booster Max zajišťuje vyšší jas a ostrost obrazu o 150%.

**Zvýšení jasu o 150 % pokrývá 3 % obrazovky a platí pro 55/65/77/83" G4. 97" G4 není zahrnuta.
**O 70 % jasnější platí pro 55/65/77/83" G4.
***Jas se liší podle řady a velikosti.
****Obrázky na obrazovce jsou simulované.
Dokonalý kontrast pro výjimečný vizuální zážitek
Scény ožívají díky výrazným stínům a zářivým světelným detailům.



*Snímky na obrazovce jsou simulované.
**„Ostatní“ jej označují jako OLED, který se neleskne.
***Panely televizorů LG OLED jsou certifikovány organizací UL jako Discomfort Glare Free na základě metody hodnocení UGR (Unified Glare Rating).
****Certifikace je udělena, když je UGR menší než 22 při sledování televize v rozmezí 70–300 luxů.
100% barevný objem a přesnost – živé barvy pro dokonalou realističnost scén
*Panel LG OLED je certifikován Intertek na 100% věrnost barev dle CIE DE2000. **Barevný objem displeje odpovídá DCI-P3.

Obraz bez rušivých odrazů
LG OLED evo G4 minimalizuje odrazy světla až o 99 %, díky čemuž poskytuje nerušený vizuální zážitek i v prosvětlených místnostech. Certifikace od Intertek potvrzuje nejjasnější a nejzřetelnější obraz bez rušivých odlesků.

*Snímky na obrazovce jsou simulované.
**Dostupné pro OLED evo M4 o velikosti 83/77/65" a OLED G4 97/83/77/65/55".
***Odrazivost displeje je definována jako hodnota SCI (Specular Component Included) 550 nm, nezávisle testovaná společností Intertek.
****Společnost Intertek změřila, že panel LG OLED dosahuje hodnoty pod 1 % jako bezodrazový displej s implementací vzorkové koule podle normy IDMS 11.2.2, přičemž výsledek měření se může podle skutečných podmínek lišit.
One Wall Design
Elegantní provedení zajišťuje téměř dokonalé spojení bez viditelných mezer.

*Velikost rámečku se liší podle modelu a velikosti.
Prémiový soundbar pro nejlepší LG OLED ve své třídě
Jednoduchost na dosah
WOW Interface na LG TV umožňuje snadné ovládání soundbaru, včetně režimů, profilů a dalších užitečných funkcí.

*Soundbar lze zakoupit samostatně a ovládání režimu Soundbar se může lišit podle modelu.
**Používání dálkového ovladače LG TV je omezeno pouze na určité funkce.
***Upozorňujeme, že služba nemusí být v okamžiku nákupu k dispozici. Aktualizace vyžadují připojení k síti.
****Rozhraní WOW / WOW Orchestra / WOWCAST Kompatibilní televizory: OLED G4, C4 a B4
Užijte si sledování TV bez jakýchkoliv rušivých elementů
Díky technologii WOWCAST si vychutnejte čistý zvuk z LG Soundbaru bez zbytečných kabelů.

Široký výběr velikostí
Velikost pro každý prostor – vyberte si z variant od 42" do 83" podle vašich potřeb. Optimální velikost vždy závisí na pozorovací vzdálenosti.

webOS Re: New Program
Získejte nejnovější informace o funkcích a technologiích díky 4 aktualizacím systému webOS během 5 let.

*Program webOS Re zahrnuje celkem 4 upgrady systému webOS v průběhu pěti let.
**Po dobu pěti let budou upgrady dostupné při globálním uvedení nových produktů.
***První aktualizace systému webOS proběhne po dvou letech od data zakoupení.
****Zákazníci obdrží během pěti let 5 verzí webOS, včetně té aktuální při zakoupení.
*****Upgrady jsou dostupné pro modely vydané v roce 2022, včetně všech OLED a 8K QNED, a modely po roce 2023 zahrnující UHD, NanoCell, QNED a OLED.
******Funkce, aplikace a služby se mohou lišit podle modelu a dostupnost aktualizací se může měnit.
webOS 24 zážitek na míru
Užijte si TV přizpůsobenou vašim potřebám s funkcemi Můj profil, AI Picture Wizard, AI Concierge a Quick Cards.

*Podporované nabídky a aplikace se mohou lišit podle země a po vydání mohou být odlišné.
**Doporučování slov se liší v závislosti na aplikaci a denní době a je poskytováno pouze v zemích, které podporují NLP v rodném jazyce.
***Aplikuje se na modely OLED/QNED/NanoCell/UHD vyrobené v roce 2023 a později.
****Během pětiletého období proběhnou celkem 4 upgrady, přičemž harmonogram se může lišit v závislosti na regionu nebo zemi.
*****Obrázky na obrazovce jsou simulované.
Dolby Vision a režim FILMMAKER
Proměňte filmový večer s úchvatným obrazem Dolby Vision a režimem FILMMAKER MODE™, který zachovává původní vizi režiséra, optimalizuje kvalitu obrazu a eliminuje zkreslení či nadměrné zpracování.

Ponoříte se do fascinujících zvukových scenérií
Zažijte akci se zvukem, který vás obklopí, díky bezkonkurenční čistotě, detailům a prostorové hloubce Dolby Atmos.

Perfektní hraní bez zpoždění a zasekávání
Technologie AMD FreeSync Premium, G-Sync a 144Hz režim zaručují plynulé hraní bez zpoždění.

*Certifikováno společností Intertek za "výjimečný herní výkon" a rychlou dobu odezvy.
**VRR se pohybuje mezi 40 Hz a 144 Hz a splňuje certifikované specifikace HDMI 2.1.
***144Hz obnovovací frekvence u modelu C4 je podporována pouze u her nebo PC vstupů, které umožňují 144Hz.
Optimalizace ovládání přesně tam, kde ji potřebujete
Game Optimizer a Game Dashboard zajišťují dokonalý herní zážitek.

Všechny vaše oblíbené hry na dosah ruky
Tisíce herních světů na dosah. Objevte širokou knihovnu cloudových her a streamujte je okamžitě, bez nutnosti stahování nebo aktualizací

Udržitelnost – objevte vizi budoucnosti s LG OLED AI
Zvolte si správnou volbu pro planetu s lehkými bio obaly a globálními udržitelnými standardy.

| Kategorie: | Ukončený prodej |
|---|---|
| EAN: | 8806096014455 |
| Dolby Atmos: | ANO |
| Dolby Vision IQ: | ANO |
| Energetická třída: | F |
| Hlasové ovládání TV: | ANO |
| Modelový rok: | 2024 |
| Nano Cell displej: | NE |
| Obnovovací frekvence panelu: | 144 Hz |
| Operační systém: | WebOS 24 |
| Procesor: | α11 4K AI |
| Rozlišení obrazovky: | 3840 x 2160 (4K Ultra HD) |
| Typ podsvícení panelu: | OLED Evo |
| Velikost obrazovky: | 65" 164cm |
| Pixelové stmívání: | ANO |
| Rozšířený rozsah barev: | OLED color |
| DVB-T2: | ANO |
| DVB-C: | ANO |
| DVB-S2: | ANO |
| HDR 10 PRO - vyšší norma HDR: | ANO |
| HLG: | HLG PRO |
| Technicolor HDR: | NE |
| HFR (High Frame Rates): | ANO |
| HEVC kodek H.265: | ANO |
| VP9: | ANO |
| Připojení mobilního telefonu: | ANO |
| DLNA / Miracast: | ANO / ANO |
| Webový prohlížeč / HbbTV: | ANO / ANO |
| Apple AirPlay 2 / Smart ThinQ app: | ANO / ANO |
| Bezdrátové reproduktory WiSA: | ANO |
| eARC / ARC: | ANO / NE |
| Připojení klávesnice, myši: | ANO |
| RF vstup: | 1 |
| Optický výstup: | 1 |
| LAN konektor: | 1 |
| CI+ slot: | 1 |
| HDMI 2.1: | 4 |
| USB: | 3 |
| Sluchátkový výstup: | NE |
| WiFi / Bluetooth: | ANO / ANO |
| Nahrávání TV vysílání: | ANO |
| Systém reproduktorů: | 4.2 |
| Hudební výkon: | 60 W |
| Barva: | Stříbrná |
| 4K upscaler: | ANO |
| Dálkový ovladač Magic Motion Remote: | Ano MR24 |
| Držák na stěnu/ Rozměry VESA: | 300 x 300 mm |
| Rozměry - TV v krabici (Š x V x H): | 1 600 x 970 x 172 mm |
| Rozměry - TV bez stojanu (Š x V x H): | 1 441 x 826 x 24,3 mm |
| Rozměry - TV + stojan (Š x v x H): | 1 441 x 910 x 263 mm |
| Hmotnost (čistá/balení): | 23,2/30,8 kg |
| FILMMAKER mode: | Ano |
| Herní režim, HGiG, VRR, ALLM: | Ano / Ano / Ano / Ano |
| ALLM: | Ano |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
