LG OLED55G45LW
Neohodnoceno
  • Úhlopříčka 55" (139 cm)
  • 5 LET záruka na panel
  • design Gallery
  • Antireflexní vrstva
  • 4K ULTRA HD rozlišení (3840x2160)
  • 144Hz Obnovovací frekvence panelu
  • Podstavec není součástí balení
  • Držák na stěnu SLIM - ano
  • Procesor α11 4K AI
  • Dolby Atmos
  • AI zvuk - α11 AI Sound Pro
  • Pixel Dimming
  • Hudební výkon: 4.2 60W
  • WebOS 24
Položka byla vyprodána…
LG OLED55G45LW
EAN: 8806096014479
Hlasové ovládání TV: ANO
Modelový rok: 2024
Nano Cell displej: NE
Obnovovací frekvence panelu: 144 Hz
Operační systém: WebOS 24
Procesor: α11 4K AI
Rozlišení obrazovky: 3840 x 2160 (4K Ultra HD)
Typ podsvícení panelu: OLED Evo
Velikost obrazovky: 55" 139cm
Systém reproduktorů: 4.2
Hudební výkon: 60 W
Barva: Stříbrná
4K upscaler: ANO
Dálkový ovladač Magic Motion Remote: Ano MR24
Držák na stěnu/ Rozměry VESA: 300 x 200 mm
Rozměry - TV v krabici (Š x V x H): 1 360 x 810 x 172 mm
Rozměry - TV bez stojanu (Š x V x H): 1 222 x 703 x 27,2 mm
Rozměry - TV + stojan (Š x v x H): 1 222 x 787 x 263 mm