LG OLED55G4S
Neohodnoceno
  • Úhlopříčka: 55" (139 cm)
  • 5 LET záruka na panel
  • design Gallery
  • Antireflexní vrstva
  • 4K ULTRA HD rozlišení (3840x2160)
  • 144Hz Obnovovací frekvence panelu
  • Podstavec součástí balení
  • Držák na stěnu SLIM - ne
  • Procesor α11 4K AI
  • Dolby Atmos
  • AI zvuk - α11 AI Sound Pro
  • Pixel Dimming
  • Hudební výkon: 4.2 60W
  • Operační systém WebOS 24
  • Apple AirPlay 2 a HomeKit
Velikost obrazovky
55" 65"
Položka byla vyprodána…
LG OLED55G4S
Neohodnoceno
lg-oled55g46
Umělecké dílo vytvořené léty vývoje
*Obrázky na obrazovce jsou simulované.
Jednička na trhu
Další informace naleznete na stránkách https://www.omdia.com/.
Čím se LG OLED evo AI odlišuje od ostatních modelů?
Procesor Alpha 11 AI – OLED technologie v nové dimenzi
AI technologie pro dokonalý OLED zážitek
Přizpůsobení obrazu s AI – optimalizace podle vašeho způsobu sledování
AI akustické ladění – Perfektní zvuk přizpůsobený vašemu prostoru
Inteligentní nastavení osvětlení
AI Picture Pro
Impozantní realismus s věrně zobrazeným vzhledem
AI Super Upscaling
Zlepšení kvality obrazu s využitím umělé inteligence
AI Sound Pro
Vychutnejte si každý zvukový detail s dokonalou čistotou
Virtuální prostorový zvuk 11.1.2 vás pohltí realistickým a ohromujícím zvukovým zážitkem.
Brightness Booster Max – Zvýrazněte každý detail
Pokročilý algoritmus Brightness Booster Max zajišťuje vyšší jas a ostrost obrazu o 150%.
**Zvýšení jasu o 150 % pokrývá 3 % obrazovky a platí pro 55/65/77/83" G4. 97" G4 není zahrnuta.
**O 70 % jasnější platí pro 55/65/77/83" G4.
***Jas se liší podle řady a velikosti.
Dokonalý kontrast pro výjimečný vizuální zážitek
Scény ožívají díky výrazným stínům a zářivým světelným detailům.
*Snímky na obrazovce jsou simulované.
**„Ostatní“ jej označují jako OLED, který se neleskne.
****Certifikace je udělena, když je UGR menší než 22 při sledování televize v rozmezí 70–300 luxů.
100% barevný objem a přesnost – živé barvy pro dokonalou realističnost scén
Obraz bez rušivých odrazů
**Dostupné pro OLED evo M4 o velikosti 83/77/65" a OLED G4 97/83/77/65/55".
One Wall Design
Elegantní provedení zajišťuje téměř dokonalé spojení bez viditelných mezer.
 *Velikost rámečku se liší podle modelu a velikosti.
Prémiový soundbar pro nejlepší LG OLED ve své třídě
Jednoduchost na dosah
*Soundbar lze zakoupit samostatně a ovládání režimu Soundbar se může lišit podle modelu.
**Používání dálkového ovladače LG TV je omezeno pouze na určité funkce.
****Rozhraní WOW / WOW Orchestra / WOWCAST Kompatibilní televizory: OLED G4, C4 a B4
Užijte si sledování TV bez jakýchkoliv rušivých elementů
Díky technologii WOWCAST si vychutnejte čistý zvuk z LG Soundbaru bez zbytečných kabelů.
Široký výběr velikostí
Velikost pro každý prostor – vyberte si z variant od 42" do 83" podle vašich potřeb. Optimální velikost vždy závisí na pozorovací vzdálenosti.
webOS Re: New Program
*Program webOS Re zahrnuje celkem 4 upgrady systému webOS v průběhu pěti let.
**Po dobu pěti let budou upgrady dostupné při globálním uvedení nových produktů.
***První aktualizace systému webOS proběhne po dvou letech od data zakoupení.
****Zákazníci obdrží během pěti let 5 verzí webOS, včetně té aktuální při zakoupení.
******Funkce, aplikace a služby se mohou lišit podle modelu a dostupnost aktualizací se může měnit.
webOS 24 zážitek na míru
*Podporované nabídky a aplikace se mohou lišit podle země a po vydání mohou být odlišné.
***Aplikuje se na modely OLED/QNED/NanoCell/UHD vyrobené v roce 2023 a později.
Dolby Vision a režim FILMMAKER
Ponoříte se do fascinujících zvukových scenérií
Perfektní hraní bez zpoždění a zasekávání
Technologie AMD FreeSync Premium, G-Sync a 144Hz režim zaručují plynulé hraní bez zpoždění.
 *Certifikováno společností Intertek za "výjimečný herní výkon" a rychlou dobu odezvy.
**VRR se pohybuje mezi 40 Hz a 144 Hz a splňuje certifikované specifikace HDMI 2.1.
***144Hz obnovovací frekvence u modelu C4 je podporována pouze u her nebo PC vstupů, které umožňují 144Hz.
Optimalizace ovládání přesně tam, kde ji potřebujete
Game Optimizer a Game Dashboard zajišťují dokonalý herní zážitek.
Všechny vaše oblíbené hry na dosah ruky
Udržitelnost – objevte vizi budoucnosti s LG OLED AI
Zvolte si správnou volbu pro planetu s lehkými bio obaly a globálními udržitelnými standardy.
Kategorie: Ukončený prodej
EAN: 8806096014448
Hlasové ovládání TV: ANO
Modelový rok: 2024
Nano Cell displej: NE
Obnovovací frekvence panelu: 144 Hz
Operační systém: WebOS 24
Procesor: α11 4K AI
Rozlišení obrazovky: 3840 x 2160 (4K Ultra HD)
Typ podsvícení panelu: OLED Evo
Velikost obrazovky: 55" 139cm
Systém reproduktorů: 4.2
Hudební výkon: 60 W
Barva: Stříbrná
4K upscaler: ANO
Dálkový ovladač Magic Motion Remote: Ano MR24
Držák na stěnu/ Rozměry VESA: 300 x 200 mm
Rozměry - TV v krabici (Š x V x H): 1 360 x 810 x 172 mm
Rozměry - TV bez stojanu (Š x V x H): 1 222 x 703 x 27,2 mm
Rozměry - TV + stojan (Š x v x H): 1 222 x 787 x 263 mm