LG OLED65G46LS
Neohodnoceno
  • Úhlopříčka: 65" (164 cm)
  • 4K ULTRA HD rozlišení (3840x2160)
  • 144Hz Obnovovací frekvence panelu
  • TV stojan v balení
  • Držák na stěnu - ne (lze dokoupit)
  • Procesor α11 4K AI
  • Dolby Atmos
  • AI zvuk - α11 AI Sound Pro
  • Pixel Dimming
  • Hudební výkon: 4.2 60W
Velikost obrazovky
55" 65"
Položka byla vyprodána…
LG OLED65G46LS
Neohodnoceno
lg-oled65g46ls
Pokročilý algoritmus Brightness Booster Max zajišťuje vyšší jas a ostrost obrazu o 150%.
**Zvýšení jasu o 150 % pokrývá 3 % obrazovky a platí pro 55/65/77/83" G4. 97" G4 není zahrnuta.
**O 70 % jasnější platí pro 55/65/77/83" G4.
100% barevný objem a přesnost – živé barvy pro dokonalou realističnost scén
Široký výběr velikostí
Velikost pro každý prostor – vyberte si z variant od 42" do 83" podle vašich potřeb. Optimální velikost vždy závisí na pozorovací vzdálenosti.
Technologie AMD FreeSync Premium, G-Sync a 144Hz režim zaručují plynulé hraní bez zpoždění.
 *Certifikováno společností Intertek za "výjimečný herní výkon" a rychlou dobu odezvy.
**VRR se pohybuje mezi 40 Hz a 144 Hz a splňuje certifikované specifikace HDMI 2.1.
***144Hz obnovovací frekvence u modelu C4 je podporována pouze u her nebo PC vstupů, které umožňují 144Hz.
Kategorie: Ukončený prodej
EAN: 8806096014424
Nano Cell displej: NE
Obnovovací frekvence panelu: 144 Hz
Typ podsvícení panelu: OLED Evo
Velikost obrazovky: 65" 164cm
Systém reproduktorů: 4.2
Hudební výkon: 60 W
Držák na stěnu/ Rozměry VESA: NE/300 x 300 mm
Rozměry - TV v krabici (Š x V x H): 1 600 x 970 x 172 mm
Rozměry - TV bez stojanu (Š x V x H): 1 441 x 826 x 24,3 mm
Rozměry - TV + stojan (Š x v x H): 1 441 x 910 x 263 mm