LG OLED55A23LA
Neohodnoceno
  • Úhlopříčka: 55" (139 cm)
  • 4K ULTRA HD rozlišení (3840x2160)
  • Procesor α7 5.generace
  • Dynamické PMI: neomezen
  • Hudební výkon: 2.0 20W
  • HDMI 2.0
  • Apple AirPlay 2 a HomeKit
  • Herní režim, HGiG, ALLM
Velikost obrazovky
48" 55" 65"
Položka byla vyprodána…
LG OLED55A23LA
Neohodnoceno
lg-oled55a23la
Popis produktu není dostupný
Kategorie: Ukončený prodej
EAN: 8806091624260
Hlasové ovládání TV: ANO
Modelový rok: 2022
Obnovovací frekvence panelu: 50 / 60 Hz
Operační systém: webOS SMART TV 6.0
Rozlišení obrazovky: 3840 x 2160 (4K Ultra HD)
Typ podsvícení panelu: OLED
Velikost obrazovky: 55" 139cm
CI+ slot: 1
HDMI 2.0a: 3
USB: 2
Sluchátkový výstup: ANO
Systém reproduktorů: 2.0
Hudební výkon: 20 W
4K upscaler: ANO
Dálkový ovladač Magic Motion Remote: Ano (MR22GA)
Spotřeba energie (Zapnutá - tovární nastavení): 84 kWh / 1000 h
Držák na stěnu/ Rozměry VESA: 300x200
Rozměry - TV v krabici (Š x V x H): 1360x810x172 mm
Rozměry - TV bez stojanu (Š x V x H): 1228x708x45,9 mm
Rozměry - TV + stojan (Š x v x H): 1228x772x235 mm