LG OLED48A23LA
Neohodnoceno
  • Úhlopříčka: 48" (121 cm)
  • 4K ULTRA HD rozlišení (3840x2160)
  • Procesor α7 4.generace
  • Dolby Atmos, Dolby Vision IQ
  • FILMMAKER mode
  • Pixelové stmívání
  • Dynamické PMI: neomezen
  • Hudební výkon: 2.0 20W
  • HDMI 2.0
  • webOS SMART TV
  • Google Assistant, Amazon Alexa
  • Apple AirPlay 2 a HomeKit
  • Herní režim, HGiG, ALLM
Velikost obrazovky
48" 55" 65"
Položka byla vyprodána…
LG OLED48A23LA
EAN: 8806091624307
Dolby Atmos: ANO
Dolby Vision IQ: ANO
Energetická třída: G
Hlasové ovládání TV: ANO
Modelový rok: 2022
Obnovovací frekvence panelu: 50 / 60 Hz
Operační systém: webOS SMART TV
Rozlišení obrazovky: 3840 x 2160 (4K Ultra HD)
Typ podsvícení panelu: OLED
Velikost obrazovky: 48" 122cm
Pixelové stmívání: ANO
Rozšířený rozsah barev: Perfect Color
HDR 10 PRO - vyšší norma HDR: ANO
HLG: ANO
Technicolor HDR: ANO
HFR (High Frame Rates): ANO
eARC / ARC: ANO / ANO
Připojení klávesnice, myši: ANO
RF vstup: 2
Optický výstup: 1
LAN konektor: 1
CI+ slot: 1
HDMI 2.0a: 3
USB: 2
Sluchátkový výstup: ANO
WiFi / Bluetooth: ANO / ANO
Nahrávání TV vysílání: ANO
Systém reproduktorů: 2.0
Hudební výkon: 20 W
4K upscaler: ANO
Dálkový ovladač Magic Motion Remote: Ano (MR21)
Spotřeba energie (Zapnutá - tovární nastavení): 91 kWh / 0,5W
Držák na stěnu/ Rozměry VESA: OLW480B / 300x200
Rozměry - TV v krabici (Š x V x H): 1220x735x152 mm
Rozměry - TV bez stojanu (Š x V x H): 1070x620x45,9 mm
Rozměry - TV + stojan (Š x v x H): 1070x684x235 mm