LG 86UT81006LA
- Úhlopříčka: 86" (217 cm)
- 4K ULTRA HD rozlišení (3840x2160)
- 50/60Hz Obnovovací frekvence panelu
- Procesor α5 4K Gen7 AI
- Direct LED podsvícení
- FILMMAKER mode
- Ovládání TV hlasem
- Hudební výkon: 2.0 20W
- HDMI 2.1
- webOS SMART TV - aktuální po dobu 5 let
- Amazon Alexa
- Apple AirPlay 2 a HomeKit
- Herní režim, HGiG, ALLM
Precizní zpracování každého drobného detailu
S Ultra HD rozlišením barvy ožívají a obraz je dokonale jasný. Zažijte neuvěřitelně realistickou kvalitu obrazu.

Odhalte drobné detaily s maximální přesností
Objevte nový standard obrazu, kde barvy vynikají a jas je doladěn k dokonalosti. HDR10 Pro promění váš zážitek.

*HDR10 Pro je technologie vyvinutá společností LG Electronics na základě standardizované kvality obrazu standardu „HDR10“.
Procesor alpha 5 4K Gen7 AI
Díky inteligentnímu procesoru α5 4K Gen7 AI se zvuk a jas přizpůsobí automaticky, což vám umožní plně si vychutnat každý okamžik.

Perfektní zvuk šitý na míru vašemu prostoru
Pokročilý zvukový systém se přizpůsobí rozměrům místnosti i vaší pozici, čímž zajistí harmonicky vyladěnou zvukovou kulisu na míru.

Inteligentní technologie, která září v každých světelných podmínkách
Regulace jasu reaguje na okolní světlo a zajišťuje, že obraz zůstane vždy ostrý a vyvážený, ať je ráno nebo večer.

AI Sound Pro
Objevte každý aspekt zvukového spektra.

Realistický zvuk vyplní každý kout vašeho prostoru
Zažijte každý detail – virtuální prostorový zvuk 9.1.2 naplní váš prostor bohatým zvukem v té nejlepší kvalitě.

*Obrázky na obrazovce jsou simulované.
**Je třeba aktivovat v nabídce režimu zvuku.
***Zvuk se může lišit podle prostředí.
webOS Re:New Program
Díky 4 pravidelným aktualizacím systému webOS během 5 let budete vždy v obraze s nejnovějšími funkcemi a technologiemi.

* webOS Re:New Program podporuje celkem 4 upgrady systému webOS během pěti let.
** Pětiletou hranicí pro upgrade v rámci programu webOS Re:New Program je celosvětové uvedení nového produktu.
*** První upgrade na systém webOS proběhne po dvou letech od nákupu.
**** Zákazníci při nákupu obdrží 5 verzí systému webOS včetně aktuální verze.
***** Upgrady jsou k dispozici pro modely vydané v roce 2022 včetně všech OLED a 8K QNED a modely vydané po roce 2023 zahrnují UHD, NanoCell, QNED a OLED.
****** Funkce se mohou měnit a některé funkce, aplikace a aktualizace služeb se mohou u jednotlivých modelů lišit.
webOS 24
Zažijte televizor, který se přizpůsobí vašim potřebám, díky funkcím jako Můj profil, AI Picture Wizard, AI Concierge a Rychlé karty.

*Podporované nabídky a aplikace se mohou lišit podle země a po vydání mohou být odlišné.
**Doporučování slov se liší v závislosti na aplikaci a denní době a je poskytováno pouze v zemích, které podporují NLP v rodném jazyce.
***Aplikuje se na modely OLED/QNED/NanoCell/UHD vyrobené v roce 2023 a později.
****Během pětiletého období proběhnou celkem 4 upgrady, přičemž harmonogram se může lišit v závislosti na regionu nebo zemi.
*****Obrázky na obrazovce jsou simulované.
Širokoúhlá obrazovka pro maximální zážitek
Mimořádně velká obrazovka s optimalizovaným jasem a měřítkem přetvoří každou chvíli zábavy v ohromující podívanou.

Super Slim Design
Minimalistický design, který dokonale ladí s vaším prostorem a přináší do něj špetku elegance.

Rozhraní WOW
Ovládejte svůj Soundbar jednoduše díky rozhraní WOW na televizoru LG, které umožňuje nastavení režimů, profilů a dalších funkcí.

*Soundbar lze zakoupit samostatně a ovládání režimu Soundbar Mode Control se může lišit podle modelu.
**Používání dálkového ovladače LG TV je omezeno pouze na určité funkce.
***Upozorňujeme, že služba nemusí být v okamžiku nákupu k dispozici. Pro aktualizace je nutné síťové připojení.
****UHD TV je kompatibilní s rozhraním WOW Interface.
Režim FILMMAKER Mode
Sledujte filmy v souladu s vizí režiséra, kde každý detail odpovídá jeho záměru. Režim FILMMAKER Mode přináší snímky v jejich nejautentičtější podobě.

* Obrázky jsou simulované.
** FILMMAKER MODE je ochranná známka UHD Alliance, Inc.
Atmosféra kina u vás doma
Přeneste atmosféru kina přímo do svého obývacího pokoje. HDR10 Pro přináší úžasné barvy a kontrasty, které z každého filmu udělají nezapomenutelný zážitek.

* HDR10 Pro je technologie vyvinutá společností LG Electronics na základě standardizované kvality obrazu standardu „HDR10“.
Nechte se vtáhnout do děje
Díky HGiG a technologii ALLM si užijete plynulé hraní i při vysokých rychlostech, zatímco eARC zajistí prvotřídní zvukový zážitek.

*HGiG je dobrovolné sdružení společností z oboru herního průmyslu a výroby televizních displejů, jehož cílem je stanovit parametry a zásady ke zlepšení herních zážitků zákazníků v rozlišení HDR.
**Podpora HGiG se může v jednotlivých zemích lišit.
Jednoduché ovládání
Game Optimizer a Game Dashboard přinášejí dokonalé nastavení pro plynulé hraní a optimální výkon.

* Game Dashboard se aktivuje pouze v případě, že je zapnutá funkce „Game Optimizer“ i "Game Dashboard".
** Obrázky na obrazovce jsou simulované.
Hrajte své nejoblíbenější tituly kdykoliv chcete
Užijte si tisíce her na dosah ruky. Streamujte bez čekání na aktualizace či stahování.

* Podporovaná partnerství se mohou v jednotlivých zemích lišit.
** Může být vyžadováno předplatné služby GeForce NOW.
*** Může být vyžadováno předplatné služby Boosteroid.
Objevte, jak LG UHD AI formuje technologii budoucnosti
Rozhodněte se pro udržitelnost – lehké bio obaly a globální certifikáty ochrany přírody.

| Kategorie: | Ukončený prodej |
|---|---|
| EAN: | 8806091946348 |
| Dolby Atmos: | NE |
| Dolby Vision IQ: | NE |
| Energetická třída: | F |
| Hlasové ovládání TV: | ANO |
| Lokální stmívání: | NE |
| Modelový rok: | 2024 |
| Nano Cell displej: | NE |
| Obnovovací frekvence panelu: | 50 / 60 Hz |
| Operační systém: | webOS SMART TV |
| Procesor: | α5 4K Gen7 AI |
| Rozlišení obrazovky: | 3840 x 2160 (4K Ultra HD) |
| Typ podsvícení panelu: | Direct LED |
| Velikost obrazovky: | 86" 218cm |
| Pixelové stmívání: | NE |
| Rozšířený rozsah barev: | NE |
| DVB-T2: | ANO |
| DVB-C: | ANO |
| DVB-S2: | ANO |
| HDR 10 PRO - vyšší norma HDR: | ANO |
| HLG: | HLG PRO |
| Technicolor HDR: | ANO |
| HFR (High Frame Rates): | ANO |
| HEVC kodek H.265: | ANO |
| VP9: | NE |
| Připojení mobilního telefonu: | ANO |
| DLNA / Miracast: | ANO / ANO |
| Webový prohlížeč / HbbTV: | ANO / ANO |
| Apple AirPlay 2 / Smart ThinQ app: | ANO / ANO |
| Bezdrátové reproduktory WiSA: | NE |
| eARC / ARC: | ANO / NE |
| Připojení klávesnice, myši: | ANO |
| Optický výstup: | 1 |
| LAN konektor: | 1 |
| CI+ slot: | 1 |
| HDMI 2.0a: | 3 |
| USB: | 2 |
| Sluchátkový výstup: | NE |
| WiFi / Bluetooth: | ANO / ANO |
| Nahrávání TV vysílání: | ANO |
| Systém reproduktorů: | 2.0 |
| Hudební výkon: | 20 W |
| Barva: | Černá |
| 4K upscaler: | ANO |
| 8K Upscaler: | NE |
| Dálkový ovladač Magic Motion Remote: | MR24 |
| Držák na stěnu/ Rozměry VESA: | 600x400 |
| Rozměry - TV v krabici (Š x V x H): | 2 116 x 1 217 x 285 mm |
| Rozměry - TV bez stojanu (Š x V x H): | 1 927 x 1 104 x 59,9 mm |
| Rozměry - TV + stojan (Š x v x H): | 1 927 x 1 178 x 425 mm |
| Hmotnost (čistá/balení): | 45,2/62,4 kg |
| FILMMAKER mode: | Ano |
| Herní režim, HGiG, VRR, ALLM: | Ano / Ano / Ano / Ano |
| ALLM: | Ano |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.