LG 55UT81006LA
Neohodnoceno
  • Úhlopříčka: 55" (139 cm)
  • 4K ULTRA HD rozlišení (3840x2160)
  • 50/60Hz Obnovovací frekvence panelu
  • Procesor α5 4K Gen7 AI
  • Direct LED podsvícení
  • FILMMAKER mode
  • Ovládání TV hlasem
  • Hudební výkon: 2.0 20W
  • HDMI 2.1
  • webOS SMART TV - aktuální po dobu 5 let
  • Amazon Alexa
  • Apple AirPlay 2 a HomeKit
  • Herní režim, HGiG, ALLM
Velikost obrazovky
Položka byla vyprodána…
LG 55UT81006LA
Neohodnoceno
lg-55ut81006la
Akce
 Precizní zpracování každého drobného detailu
Odhalte drobné detaily s maximální přesností
Procesor alpha 5 4K Gen7 AI
Perfektní zvuk šitý na míru vašemu prostoru
Inteligentní technologie, která září v každých světelných podmínkách
AI Sound Pro
Objevte každý aspekt zvukového spektra.
Realistický zvuk vyplní každý kout vašeho prostoru
*Obrázky na obrazovce jsou simulované.
**Je třeba aktivovat v nabídce režimu zvuku.
***Zvuk se může lišit podle prostředí.
webOS Re:New Program
 * webOS Re:New Program podporuje celkem 4 upgrady systému webOS během pěti let.
*** První upgrade na systém webOS proběhne po dvou letech od nákupu.
**** Zákazníci při nákupu obdrží 5 verzí systému webOS včetně aktuální verze.
webOS 24
*Podporované nabídky a aplikace se mohou lišit podle země a po vydání mohou být odlišné.
***Aplikuje se na modely OLED/QNED/NanoCell/UHD vyrobené v roce 2023 a později.
Širokoúhlá obrazovka pro maximální zážitek
Super Slim Design
Minimalistický design, který dokonale ladí s vaším prostorem a přináší do něj špetku elegance.
Rozhraní WOW
**Používání dálkového ovladače LG TV je omezeno pouze na určité funkce.
****UHD TV je kompatibilní s rozhraním WOW Interface.
Režim FILMMAKER Mode
* Obrázky jsou simulované.
** FILMMAKER MODE je ochranná známka UHD Alliance, Inc.
Atmosféra kina u vás doma
Nechte se vtáhnout do děje
**Podpora HGiG se může v jednotlivých zemích lišit.
Jednoduché ovládání
Game Optimizer a Game Dashboard přinášejí dokonalé nastavení pro plynulé hraní a optimální výkon.
Hrajte své nejoblíbenější tituly kdykoliv chcete
Užijte si tisíce her na dosah ruky. Streamujte bez čekání na aktualizace či stahování.
* Podporovaná partnerství se mohou v jednotlivých zemích lišit.
** Může být vyžadováno předplatné služby GeForce NOW.
*** Může být vyžadováno předplatné služby Boosteroid.
Objevte, jak LG UHD AI formuje technologii budoucnosti
Rozhodněte se pro udržitelnost – lehké bio obaly a globální certifikáty ochrany přírody.
Kategorie: Ukončený prodej
EAN: 8806091957306
Dolby Atmos: NE
Dolby Vision IQ: NE
Energetická třída: F
Hlasové ovládání TV: ANO
Lokální stmívání: NE
Modelový rok: 2024
Nano Cell displej: NE
Obnovovací frekvence panelu: 50 / 60 Hz
Operační systém: webOS SMART TV
Procesor: α5 4K Gen7 AI
Rozlišení obrazovky: 3840 x 2160 (4K Ultra HD)
Typ podsvícení panelu: Direct LED
Velikost obrazovky: 55" 139cm
Pixelové stmívání: NE
Rozšířený rozsah barev: NE
HDR 10 PRO - vyšší norma HDR: ANO
HLG: HLG PRO
Technicolor HDR: ANO
HFR (High Frame Rates): ANO
HEVC kodek H.265: ANO
VP9: NE
Bezdrátové reproduktory WiSA: NE
eARC / ARC: ANO / NE
CI+ slot: 1
HDMI 2.0a: 3
USB: 2
Sluchátkový výstup: NE
WiFi / Bluetooth: ANO / ANO
Nahrávání TV vysílání: ANO
Systém reproduktorů: 2.0
Hudební výkon: 20 W
Barva: Černá
4K upscaler: ANO
8K Upscaler: NE
Dálkový ovladač Magic Motion Remote: MR24
Držák na stěnu/ Rozměry VESA: 300x300
Rozměry - TV v krabici (Š x V x H): 1 360 x 810 x 207 mm
Rozměry - TV bez stojanu (Š x V x H): 1 235 x 715 x 57,5 mm
Rozměry - TV + stojan (Š x v x H): 1 235 x 787 x 260 mm