LG 75NANO81A6A
Neohodnoceno
  • Úhlopříčka: 75" (189 cm)
  • 4K ULTRA HD rozlišení (3840x2160)
  • 50/60Hz Obnovovací frekvence panelu
  • Procesor α7 4K AI Gen8
  • FILMMAKER mode
  • Nano color a Direct LED
  • α7 AI Sound PRO
  • Hudební výkon: 2.0 20W
  • HDMI 2.1
  • Magický ovladač MR25
  • webOS SMART TV - aktuální systém po dobu 5 let
  • Google Assistant, Amazon Alexa
  • Apple AirPlay 2 a HomeKit
  • Herní režim, HGiG, VRR, ALLM
Velikost obrazovky
Položka byla vyprodána…
LG 75NANO81A6A
Neohodnoceno
lg-75nano81a6a
Akce
75NANO81A6A – Nová generace LG AI TV
Nová generace LG AI TV – AI Magic Remote posouvá chytré ovládání na vyšší úroveň
LG AI TV – Usnadněte si život s intuitivním ovládáním a vylepšením funkcí
1. AI Voice ID
2. AI Search
3. AI Chatbot
4. AI Concierge
5. AI Picture Wizard
6. AI Sound Wizard
Upravte si prostor podle svého vkusu s LG Gallery+
* Dostupný obsah se může lišit podle země.
* Poskytnutý obsah se může změnit.
Zůstaňte v obraze díky personalizovanému ovládacímu panelu
Home Hub – komplexní platforma pro vaši chytrou domácnost
Výkonné hraní
Zažijte špičkové hraní s VRR. Zahrajte si hru, aniž by váš výkon omezovalo zpoždění.
Kategorie: Ukončený prodej
EAN: 8806096360316
Dolby Atmos: NE
Dolby Vision IQ: NE
Energetická třída: F
Hlasové ovládání TV: ANO
Lokální stmívání: NE
Modelový rok: 2025
Nano Cell displej: ANO
Obnovovací frekvence panelu: 50 / 60 Hz
Operační systém: webOS SMART TV
Rozlišení obrazovky: 3840 x 2160 (4K Ultra HD)
Typ podsvícení panelu: Direct LED
Velikost obrazovky: 75" 190cm
Rozšířený rozsah barev: Nano Color
HDR 10 PRO - vyšší norma HDR: ANO
HLG: HLG PRO
HFR (High Frame Rates): ANO
Bezdrátové reproduktory WiSA: NE
RF vstup: 2
Komponentní vstup + Audio vstup: 0
CI+ slot: 1
HDMI 2.0a: 3
Nahrávání TV vysílání: ANO
Systém reproduktorů: 2.0
Hudební výkon: 20 W
Barva: Černá
4K upscaler: ANO
Dálkový ovladač Magic Motion Remote: Magický ovladač MR25
Držák na stěnu/ Rozměry VESA: 400x400
Rozměry - TV v krabici (Š x V x H): 1 820 x 1 205 x 228 mm
Rozměry - TV bez stojanu (Š x V x H): 1 678 x 964 x 59,9 mm
Rozměry - TV + stojan (Š x v x H): 1 678 x 1 045 x 378 mm