LG 65NANO81A6A
- Úhlopříčka: 65" (164 cm)
- 4K ULTRA HD rozlišení (3840x2160)
- 50/60Hz Obnovovací frekvence panelu
- Procesor α7 4K AI Gen8
- FILMMAKER mode
- Nano color a Direct LED
- α7 AI Sound PRO
- Hudební výkon: 2.0 20W
- HDMI 2.1
- Magický ovladač MR25
- webOS SMART TV - aktuální systém po dobu 5 let
- Google Assistant, Amazon Alexa
- Apple AirPlay 2 a HomeKit
- Herní režim, HGiG, VRR, ALLM
Velikost obrazovky
65NANO81A6A – Nová generace LG AI TV




Nová generace LG AI TV – AI Magic Remote posouvá chytré ovládání na vyšší úroveň
Objevte pohodlnější způsob ovládání své LG AI TV díky chytrému ovladači AI Magic Remote. Tento intuitivní ovladač eliminuje potřebu dalších zařízení – využívá pohybový senzor a skrolovací kolečko, takže funguje jako praktická air mouse. Navíc umožňuje rychlé a přesné hlasové ovládání, které zjednodušuje hledání obsahu i nastavení televizoru.

LG AI TV – Usnadněte si život s intuitivním ovládáním a vylepšením funkcí

1. AI Voice ID
LG AI Voice ID rozpoznává jedinečný hlasový projev každého uživatele a nabízí personalizovaná doporučení v okamžiku, kdy promluvíte.
2. AI Search
Umělá inteligence rozpozná váš hlas a nabídne personalizovaná doporučení. Pomocí nástroje Microsoft Copilot můžete také získat další výsledky a řešení.
3. AI Chatbot
Komunikujte s AI Chatbotem prostřednictvím ovladače AI Magic Remote a vyřešte vše od konfigurace nastavení až po odstraňování problémů. Umělá inteligence rozumí záměrům uživatele a poskytne řešení.
4. AI Concierge
Jedním krátkým stiskem tlačítka AI na ovladači aktivujete AI Concierge, který nabízí personalizovaná klíčová slova a doporučení podle vaší historie vyhledávání a sledování.
5. AI Picture Wizard
Pokročilé algoritmy se naučí vaše preference procházením 1,6 miliardy možností obrázků. Na základě vašich voleb vytvoří televizor obraz na míru právě vám.
6. AI Sound Wizard
Vyberte si z nabídky audioklipů ten, který se vám líbí. Ze 40 milionů parametrů vytvoří umělá inteligence zvukový profil na míru vašim preferencím.

Upravte si prostor podle svého vkusu s LG Gallery+
Proměňte televizor v galerii umění a působivých vizuálů. Funkce LG Gallery+ dokáže změnit vaši obrazovku v elegantní digitální plátno. Vyberte si z desítek uměleckých děl, dechberoucích scenérií nebo klidných videí na pozadí, která zpestří váš interiér, i když zrovna nesledujete televizi. Pravidelné aktualizace knihovny navíc přinášejí nový obsah, díky kterému váš prostor nikdy nezevšední.

* Dostupný obsah se může lišit podle země.
* Poskytnutý obsah se může změnit.
Zůstaňte v obraze díky personalizovanému ovládacímu panelu
Všechny důležité informace přehledně na jednom místě. Personalizovaný ovládací panel vám nabídne rychlý přístup k nejdůležitějším informacím. Sledujte aktuální předpověď počasí, dostávejte upozornění na sportovní události, zobrazte si Kalendář Google, nastavte si notifikace Home Hub, rezervace sledování a mnoho dalšího. Pro využití Kalendáře Google je potřeba mít aktivní Google účet.

Home Hub – komplexní platforma pro vaši chytrou domácnost
Jednoduché ovládání všech zařízení na jednom místě. Funkce Home Hub vám umožní spravovat domácí spotřebiče LG i zařízení z ekosystému Google Home a dalších kompatibilních platforem. Díky intuitivnímu ovládacímu panelu získáte maximální pohodlí a plnou kontrolu nad celou chytrou domácností – od světel až po domácí spotřebiče.

* LG podporuje zařízení Wi-Fi standardu „Matter“.Podporované služby a funkce „Matter“ se mohou lišit v závislosti na připojených zařízeních. Prvotní připojení zařízení ThinQ a Matter by mělo proběhnout prostřednictvím mobilní aplikace ThinQ.
* Použití hlasové funkce hands-free bez dálkového ovládání je možné pouze s procesorem alpha 9 AI a procesorem alpha 11 AI a může se lišit v závislosti na produktech a regionech.
Výkonné hraní
Zažijte špičkové hraní s VRR. Zahrajte si hru, aniž by váš výkon omezovalo zpoždění.

| Kategorie: | Ukončený prodej |
|---|---|
| EAN: | 8806096360286 |
| Dolby Atmos: | NE |
| Dolby Vision IQ: | NE |
| Energetická třída: | F |
| Hlasové ovládání TV: | ANO |
| Lokální stmívání: | NE |
| Modelový rok: | 2025 |
| Nano Cell displej: | ANO |
| Obnovovací frekvence panelu: | 50 / 60 Hz |
| Operační systém: | webOS SMART TV |
| Rozlišení obrazovky: | 3840 x 2160 (4K Ultra HD) |
| Typ podsvícení panelu: | Direct LED |
| Velikost obrazovky: | 65" 164cm |
| Rozšířený rozsah barev: | Nano Color |
| DVB-T2: | ANO |
| DVB-C: | ANO |
| DVB-S2: | ANO |
| HDR 10 PRO - vyšší norma HDR: | ANO |
| HLG: | HLG PRO |
| HFR (High Frame Rates): | ANO |
| HEVC kodek H.265: | ANO |
| Připojení mobilního telefonu: | ANO |
| DLNA / Miracast: | ANO / ANO |
| Webový prohlížeč / HbbTV: | ANO / ANO |
| Apple AirPlay 2 / Smart ThinQ app: | ANO / ANO |
| Bezdrátové reproduktory WiSA: | NE |
| eARC / ARC: | ANO / ANO |
| Připojení klávesnice, myši: | ANO |
| RF vstup: | 2 |
| Komponentní vstup + Audio vstup: | 0 |
| Optický výstup: | 1 |
| LAN konektor: | 1 |
| CI+ slot: | 1 |
| HDMI 2.0a: | 3 |
| USB: | 2 |
| Sluchátkový výstup: | NE |
| WiFi / Bluetooth: | ANO / ANO |
| Nahrávání TV vysílání: | ANO |
| Systém reproduktorů: | 2.0 |
| Hudební výkon: | 20 W |
| Barva: | Černá |
| 4K upscaler: | ANO |
| Dálkový ovladač Magic Motion Remote: | Magický ovladač MR25 |
| Držák na stěnu/ Rozměry VESA: | 300x300 |
| G-Sync / FreeSync / VRR: | Ne / Ano / Ano |
| FILMMAKER mode: | Ano |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.