LG 65UT73006LA
Neohodnoceno
  • Úhlopříčka: 65" (164 cm)
  • 4K ULTRA HD rozlišení (3840x2160)
  • 50/60Hz Obnovovací frekvence panelu
  • Procesor α5 4K Gen7 AI
  • HDR10 PRO
  • FILMMAKER mode
  • Direct LED
  • Hudební výkon: 2.0 20W
  • HDMI 2.0
  • webOS SMART TV aktuální systém po dobu 5 let
  • Ovladač L-Con (připraveno pro Magický ovladač)
  • Herní režim, HGiG, VRR, ALLM
Velikost obrazovky
43" 50" 55" 65"
Položka byla vyprodána…
LG 65UT73006LA
Neohodnoceno
lg-65ut73006la
Akce
Popis produktu není dostupný
Kategorie: Ukončený prodej
EAN: 8806084530097
Dolby Atmos: NE
Dolby Vision IQ: NE
Energetická třída: G
Lokální stmívání: NE
Modelový rok: 2024
Nano Cell displej: NE
Obnovovací frekvence panelu: 50 / 60 Hz
Operační systém: webOS SMART TV
Procesor: α5 4K Gen7 AI
Rozlišení obrazovky: 3840 x 2160 (4K Ultra HD)
Typ podsvícení panelu: Direct LED
Velikost obrazovky: 65" 164cm
Pixelové stmívání: NE
Rozšířený rozsah barev: NE
HDR 10 PRO - vyšší norma HDR: ANO
HLG: HLG PRO
Technicolor HDR: NE
HFR (High Frame Rates): NE
HEVC kodek H.265: ANO
VP9: NE
eARC / ARC: ANO / NE
CI+ slot: 1
HDMI 2.1: 0
HDMI 2.0a: 3
USB: 2
Sluchátkový výstup: NE
WiFi / Bluetooth: ANO / ANO
Nahrávání TV vysílání: ANO
Systém reproduktorů: 2.0
Hudební výkon: 20 W
Barva: Černá
4K upscaler: ANO
8K Upscaler: NE
Dálkový ovladač Magic Motion Remote: Ne (připraveno)
Držák na stěnu/ Rozměry VESA: 400x300
Rozměry - TV v krabici (Š x V x H): 1 600 x 960 x 164 mm
Rozměry - TV bez stojanu (Š x V x H): 1 446 x 834 x 80,8 mm
Rozměry - TV + stojan (Š x v x H): 1 446 x 905 x 341 mm