LG 43UT73006LA
Neohodnoceno
  • Úhlopříčka: 43" (108 cm)
  • 4K ULTRA HD rozlišení (3840x2160)
  • 50/60Hz Obnovovací frekvence panelu
  • Procesor α5 4K Gen7 AI
  • HDR10 PRO
  • FILMMAKER mode
  • Direct LED
  • Hudební výkon: 2.0 20W
  • HDMI 2.0
  • webOS SMART TV aktuální systém po dobu 5 let
  • Ovladač L-Con (připraveno pro Magický ovladač)
  • Herní režim, HGiG, VRR, ALLM
Velikost obrazovky
43" 50" 55" 65"
Položka byla vyprodána…
LG 43UT73006LA
Neohodnoceno
lg-43ut73006la
Akce
Popis produktu není dostupný
Kategorie: Ukončený prodej
EAN: 8806084489555
Dolby Atmos: NE
Dolby Vision IQ: NE
Energetická třída: G
Lokální stmívání: NE
Modelový rok: 2024
Nano Cell displej: NE
Obnovovací frekvence panelu: 50 / 60 Hz
Operační systém: webOS SMART TV
Procesor: α5 4K Gen7 AI
Rozlišení obrazovky: 3840 x 2160 (4K Ultra HD)
Typ podsvícení panelu: Direct LED
Velikost obrazovky: 43" 108cm
HLG: HLG PRO
Technicolor HDR: NE
HFR (High Frame Rates): NE
HEVC kodek H.265: ANO
VP9: NE
eARC / ARC: ANO / NE
CI+ slot: 1
HDMI 2.1: 0
HDMI 2.0a: 3
USB: 2
Sluchátkový výstup: NE
Systém reproduktorů: 2.0
Hudební výkon: 20 W
8K Upscaler: NE
Dálkový ovladač Magic Motion Remote: Ne (připraveno)
Držák na stěnu/ Rozměry VESA: 300x300
Rozměry - TV v krabici (Š x V x H): 1 075 x 652 x 135 mm
Rozměry - TV bez stojanu (Š x V x H): 957 x 559 x 79,2 mm
Rozměry - TV + stojan (Š x v x H): 957 x 609 x 229 mm