LG 65UR73003
Neohodnoceno
  • Úhlopříčka: 65" (164 cm)
  • 4K ULTRA HD rozlišení (3840x2160)
  • 50/60Hz Obnovovací frekvence panelu
  • Procesor α5 6.generace
  • HDR 10 pro
  • FILMMAKER mode
  • Direct LED
  • Hudební výkon: 2.0 20W
  • Herní režim, HGiG, VRR, ALLM
Velikost obrazovky
43" 50" 55" 65"
Položka byla vyprodána…
LG 65UR73003
Neohodnoceno
lg-65ur73003la
Akce
+ Dárek: 10% sleva
Kategorie: Ukončený prodej
EAN: 8806087973631
Energetická třída: G
Hlasové ovládání TV: NE
Lokální stmívání: NE
Modelový rok: 2023
Nano Cell displej: NE
Obnovovací frekvence panelu: 50 / 60 Hz
Operační systém: webOS SMART TV
Procesor: α5 6.Generace
Rozlišení obrazovky: 3840 x 2160 (4K Ultra HD)
Typ podsvícení panelu: Direct LED
Velikost obrazovky: 65" 164cm
Pixelové stmívání: NE
Rozšířený rozsah barev: NE
HDR 10 PRO - vyšší norma HDR: ANO
Technicolor HDR: NE
HFR (High Frame Rates): NE
HEVC kodek H.265: ANO
VP9: NE
eARC / ARC: ANO / ANO
CI+ slot: 1
HDMI 2.1: 0
Systém reproduktorů: 2.0
Hudební výkon: 20 W