LG 43UR73003LA
Neohodnoceno
  • Úhlopříčka: 43" (108 cm)
  • 4K ULTRA HD rozlišení (3840x2160)
  • Obnovovací frekvence panelu 50Hz nativně
  • Procesor α5 4K 6.generace
  • Direct LED podsvícení
  • FILMMAKER mode
  • Hudební výkon: 2.0 20W
  • HDMI 2.1
  • webOS SMART TV
  • ThinQ AI - pouze s magickým ovladačem
  • Apple AirPlay 2 a HomeKit
  • Herní režim, HGiG, ALLM
Velikost obrazovky
43" 50" 55" 65"
Položka byla vyprodána…
LG 43UR73003LA
Neohodnoceno
lg-43ur78003lk
Popis produktu není dostupný
Kategorie: Ukončený prodej
EAN: 8806087973112
Dolby Atmos: NE
Dolby Vision IQ: NE
Energetická třída: G
Hlasové ovládání TV: NE
Lokální stmívání: NE
Modelový rok: 2023
Nano Cell displej: NE
Obnovovací frekvence panelu: 50 / 60 Hz
Operační systém: webOS SMART TV
Procesor: α5 6.Generace
Rozlišení obrazovky: 3840 x 2160 (4K Ultra HD)
Typ podsvícení panelu: Direct LED
Velikost obrazovky: 43" 108cm
Pixelové stmívání: NE
Rozšířený rozsah barev: NE
HDR 10 PRO - vyšší norma HDR: ANO
HLG: HLG PRO
Technicolor HDR: ANO
HFR (High Frame Rates): NE
HEVC kodek H.265: ANO
VP9: NE
Bezdrátové reproduktory WiSA: NE
eARC / ARC: ANO / NE
CI+ slot: 1
HDMI 2.1: 3
HDMI 2.0a: 3
USB: 2
Sluchátkový výstup: NE
WiFi / Bluetooth: ANO / ANO
Nahrávání TV vysílání: ANO
Systém reproduktorů: 2.0
Hudební výkon: 20 W
Barva: Černá
4K upscaler: ANO
8K Upscaler: NE
Dálkový ovladač Magic Motion Remote: Není součástí (připraveno)
Držák na stěnu/ Rozměry VESA: OLW480B/300x300
Rozměry - TV v krabici (Š x V x H): 1 075 x 652 x 135 mm
Rozměry - TV bez stojanu (Š x V x H): 957 x 559 x 79,2 mm
Rozměry - TV + stojan (Š x v x H): 957 x 609 x 229 mm