LG 65QNED85T6C
Neohodnoceno
  • Úhlopříčka: 65" (164 cm)
  • 4K ULTRA HD rozlišení (3840x2160)
  • 100/120Hz Obnovovací frekvence panelu
  • Procesor α8 4K AI
  • QNED color
  • α8 AI Super Upscaling 4K
  • FILMMAKER mode
  • Edge LED podsvícení
  • Lokální stmívání
  • Hudební výkon: 2.0k 20W
  • webOS SMART TV - aktuální po dobu 5 let
  • Google Assistant, Amazon Alexa
  • Apple AirPlay 2 a HomeKit
  • Herní režim, HGiG, ALLM
Velikost obrazovky
55" 65" 75" 86"
Položka byla vyprodána…
LG 65QNED85T6C
Neohodnoceno
lg-65qned85t6c
 Nová éra zábavy s QNED
Vylepšení, která vás ohromí
Procesor alpha 8 4K AI
Inteligence, která posouvá zážitek z QNED na novou úroveň
AI přizpůsobení pro dokonalý zážitek
AI akustické ladění
Inteligence pro jasný obraz v každém světle
 AI Picture Pro
Autentický realismus v každém záběru – umělá inteligence zajišťuje ostrý obraz a živé barvy.
*** AI Picture Pro nebude fungovat s žádným obsahem chráněným autorskými právy ve službách OTT.
**** Kvalita obrazu převzorkovaného obsahu se liší v závislosti na rozlišení zdroje.
AI Sound Pro
Zažijte každý detail zvukové palety.
Realistický zvuk, který naplní váš prostor
*Obrázky na obrazovce jsou simulované.
**Je třeba aktivovat v nabídce režimu zvuku.
***Zvuk se může lišit podle prostředí.
webOS Re:New Program
Získejte nejnovější funkce a technologie díky 4 plánovaným aktualizacím systému webOS během 5 let.
 * webOS Re:New Program podporuje celkem 4 upgrady systému webOS během pěti let.
*** První upgrade na systém webOS proběhne po dvou letech od nákupu.
**** Zákazníci při nákupu obdrží 5 verzí systému webOS včetně aktuální verze.
webOS 24
*Podporované nabídky a aplikace se mohou lišit podle země a po vydání mohou být odlišné.
***Aplikuje se na modely OLED/QNED/NanoCell/UHD vyrobené v roce 2023 a později.
Úchvatné rozměry, které vás plně vtáhnou do děje
 * Gallery Design naleznete u modelů QNED99 a QNED91.
** Modely QNED99, QNED91, QNED86/85 a QNED80 mají maximální úhlopříčku 86 palců.
*** Použité modely se mohou v jednotlivých regionech lišit.
Dimming Pro
* Modely QNED87/86/85 a QNED80 jsou vybaveny funkcemi Advanced Local Dimming a Dimming Pro.
Oživené barvy QNED
Zažijte barvy, které jsou tak živé a intenzivní, že převyšují realitu kolem vás.
* Modely QNED89, QNED87/86/85 a QNED80 jsou vybaveny technologií QNED Color.
Super Slim Design
* Modely QNED87/86/85 a QNED80 mají tenký Super Slim Design.
** Modely QNED86/85 a QNED80 mají maximální úhlopříčku 86 palců.
Výjimečný Soundbar pro dokonalý zážitek s LG QNED AI
*Soundbar lze zakoupit samostatně.
Snadná ovladatelnost na dosah ruky
*Soundbar lze zakoupit samostatně. Ovládání režimu soundbaru se může lišit podle modelu.
**Používání dálkového ovladače LG TV je omezeno pouze na určité funkce.
**** TV kompatibilní s WOW Interface: QNED99, QNED91, QNED89, QNED87/86/85 a QNED80.
***** TV kompatibilní s WOW Orchestra: QNED99, QNED91, QNED89 a QNED87/86/85.
****** Televizory kompatibilní s WOWCAST: QNED99, QNED91, QNED89 a QNED87/86/85.
******* Modely QNED99, QNED91, QNED89, QNED87/86/85 s úhlopříčkou 80" a vyšší lze kombinovat s modely S90TY, S90TR a S70.
Režim FILMMAKER Mode
* Obrázky jsou simulované.
** FILMMAKER MODE je ochranná známka UHD Alliance, Inc.
Dokonalý zážitek z domácího kina přímo ve vašem obýváku
Vstupte do světa úchvatných vítězství s neuvěřitelným zážitkem
* Modely QNED99, QNED90, QNED89 a QNED85 jsou vybaveny funkcemi AMD FreeSync™ Premium a VRR.
*** VRR je certifikovaná specifikace HDMI 2.1.
***** Podpora HGiG se může v jednotlivých zemích lišit.
Ovládací prvky na dosah ruky, přesně tam, kde je potřebujete
 Pokračujte v používání Game Optimizer a Game Dashboard pro ještě lepší herní zážitek.
Vaše oblíbené hry vždy po ruce
* Podporovaná partnerství se mohou v jednotlivých zemích lišit.
** Může být vyžadováno předplatné služby GeForce NOW.
*** Může být vyžadováno předplatné služby Boosteroid.
Objevte revoluční zážitky s AI
Vyberte správně pro planetu díky lehkým bio obalům a globálním standardům udržitelnosti.
Kategorie: Ukončený prodej
EAN: 8806091934314
Dolby Atmos: NE
Dolby Vision IQ: NE
Energetická třída: E
Hlasové ovládání TV: ANO
Lokální stmívání: ANO
Modelový rok: 2024
Nano Cell displej: NE
Obnovovací frekvence panelu: 100 / 120 Hz
Operační systém: webOS SMART TV
Procesor: α8 4K AI
Rozlišení obrazovky: 3840 x 2160 (4K Ultra HD)
Typ podsvícení panelu: Edge LED
Velikost obrazovky: 65" 164cm
Pixelové stmívání: NE
Rozšířený rozsah barev: QNED Color
HDR 10 PRO - vyšší norma HDR: ANO
HLG: HLG PRO
Technicolor HDR: ANO
HFR (High Frame Rates): ANO
Bezdrátové reproduktory WiSA: NE
eARC / ARC: ANO / NE
CI+ slot: 1
HDMI 2.1: 4
USB: 2
Sluchátkový výstup: NE
WiFi / Bluetooth: ANO / ANO
Nahrávání TV vysílání: ANO
Systém reproduktorů: 2.0
Hudební výkon: 20 W
Barva: Šedá
4K upscaler: ANO
Dálkový ovladač Magic Motion Remote: Ano (MR24)
Držák na stěnu/ Rozměry VESA: 300x300
Rozměry - TV v krabici (Š x V x H): 1 600 x 970 x 172 mm
Rozměry - TV bez stojanu (Š x V x H): 1 456 x 840 x 29,7 mm
Rozměry - TV + stojan (Š x v x H): 1 456 x 925 x 280 mm