LG 55QNED85T6C
- Úhlopříčka: 55" (139 cm)
- 4K ULTRA HD rozlišení (3840x2160)
- 100/120Hz Obnovovací frekvence panelu
- Procesor α8 4K AI
- QNED color
- α8 AI Super Upscaling 4K
- FILMMAKER mode
- Edge LED podsvícení
- Lokální stmívání
- Hudební výkon: 2.0k 20W
- webOS SMART TV - aktuální systém po dobu 5 let
- Google Assistant, Amazon Alexa
- Apple AirPlay 2 a HomeKit
- Herní režim, HGiG, ALLM
Nová éra zábavy s QNED
Zažijte dokonalý obraz díky nejnovější technologii LG QNED. Naše inovativní čipová sada a pokročilé zóny stmívání přinášejí neuvěřitelnou hloubku a preciznost, díky které každý pixel doslova ožívá.

Vylepšení, která vás ohromí

Procesor alpha 8 4K AI
Vynikající inovace, které QNED nabízí, posouvají kvalitu obrazu na zcela novou úroveň. Díky pokročilým funkcím a detailnímu zpracování si užijete sledování oblíbených pořadů s živými barvami a ostrým obrazem, který vás vtáhne do děje.

Inteligence, která posouvá zážitek z QNED na novou úroveň

AI přizpůsobení pro dokonalý zážitek
Vyberte obrázky a nechte AI Picture Wizard přizpůsobit obraz podle vašeho vkusu. Z více než 85 milionů možností vytvoří nástroj ideální nastavení obrazu a uloží ho do vašeho profilu.

AI akustické ladění
Zvukový systém automaticky rozpozná uspořádání vaší místnosti a vaši polohu, čímž vytvoří zvukovou atmosféru, která je dokonale přizpůsobená akustice daného prostoru.

Inteligence pro jasný obraz v každém světle
Funkce regulace jasu automaticky přizpůsobí obraz podle světelných podmínek, ať už je den nebo noc, pro ostrý a jasný obraz.

AI Picture Pro
Autentický realismus v každém záběru – umělá inteligence zajišťuje ostrý obraz a živé barvy.

* Modely QNED99, QNED91, QNED89 a QNED87/86/85 jsou vybaveny funkcemi AI Picture Pro a AI Super Upscaling.
** Modely s procesorem alfa 9 / alfa 8 (QNED99, QNED91, QNED89, QNED87/86/85 a 86NANO81) jsou vybaveny funkcí Dynamic Tone Mapping Pro.
*** AI Picture Pro nebude fungovat s žádným obsahem chráněným autorskými právy ve službách OTT.
**** Kvalita obrazu převzorkovaného obsahu se liší v závislosti na rozlišení zdroje.
AI Sound Pro
Zažijte každý detail zvukové palety.

Realistický zvuk, který naplní váš prostor
Vnímejte každý detail – virtuální prostorový zvuk 9.1.2 naplní váš prostor bohatým a detailním zvukem v nejvyšší kvalitě.

*Obrázky na obrazovce jsou simulované.
**Je třeba aktivovat v nabídce režimu zvuku.
***Zvuk se může lišit podle prostředí.
webOS Re:New Program
Získejte nejnovější funkce a technologie díky 4 plánovaným aktualizacím systému webOS během 5 let.

* webOS Re:New Program podporuje celkem 4 upgrady systému webOS během pěti let.
** Pětiletou hranicí pro upgrade v rámci programu webOS Re:New Program je celosvětové uvedení nového produktu.
*** První upgrade na systém webOS proběhne po dvou letech od nákupu.
**** Zákazníci při nákupu obdrží 5 verzí systému webOS včetně aktuální verze.
***** Upgrady jsou k dispozici pro modely vydané v roce 2022 včetně všech OLED a 8K QNED a modely vydané po roce 2023 zahrnují UHD, NanoCell, QNED a OLED.
****** Funkce se mohou měnit a některé funkce, aplikace a aktualizace služeb se mohou u jednotlivých modelů lišit.
webOS 24
Vytvořte si televizní zážitek na míru s funkcemi Můj profil, AI Picture Wizard, AI Concierge a Rychlé karty.

*Podporované nabídky a aplikace se mohou lišit podle země a po vydání mohou být odlišné.
**Doporučování slov se liší v závislosti na aplikaci a denní době a je poskytováno pouze v zemích, které podporují NLP v rodném jazyce.
***Aplikuje se na modely OLED/QNED/NanoCell/UHD vyrobené v roce 2023 a později.
****Během pětiletého období proběhnou celkem 4 upgrady, přičemž harmonogram se může lišit v závislosti na regionu nebo zemi.
*****Obrázky na obrazovce jsou simulované.
Úchvatné rozměry, které vás plně vtáhnou do děje
Zažijte dokonalé pohlcení zábavou v životní velikosti. Ultra velký displej vám nabídne neuvěřitelnou čistotu a velikost obrazu při sledování, hraní nebo cvičení.

* Gallery Design naleznete u modelů QNED99 a QNED91.
** Modely QNED99, QNED91, QNED86/85 a QNED80 mají maximální úhlopříčku 86 palců.
*** Použité modely se mohou v jednotlivých regionech lišit.
Dimming Pro
Ponořte se do neuvěřitelné hloubky a detailů. Pokročilá technologie lokálního stmívání zajišťuje jasné zobrazení jemných detailů a věrný obraz díky ovládání stmívatelných oblastí po celé obrazovce.
* Modely QNED87/86/85 a QNED80 jsou vybaveny funkcemi Advanced Local Dimming a Dimming Pro.
Oživené barvy QNED
Zažijte barvy, které jsou tak živé a intenzivní, že převyšují realitu kolem vás.

* Modely QNED89, QNED87/86/85 a QNED80 jsou vybaveny technologií QNED Color.
** Objem gamutu Display Color Gamut Volume (CGV) je stejný nebo vyšší než CGV barevného prostoru DCI-P3, jak je nezávisle certifikováno organizací Intertek.
Super Slim Design
Elegantní design, který dokonale zapadne do vašeho interiéru. S ultra tenkou konstrukcí se obrazovka snadno integruje do vašeho prostoru a harmonicky přizpůsobí každé stěně.
* Modely QNED87/86/85 a QNED80 mají tenký Super Slim Design.
** Modely QNED86/85 a QNED80 mají maximální úhlopříčku 86 palců.
*** Použité modely se mohou v jednotlivých regionech lišit.
Výjimečný Soundbar pro dokonalý zážitek s LG QNED AI
Dokonalý zvuk, který zůstává skrytý. S držákem Synergy Bracket snadno nainstalujete kompatibilní soundbar S70TY, který perfektně ladí s vaší QNED TV pro špičkový zvukový zážitek.

*Soundbar lze zakoupit samostatně.
**Držák Synergy Bracket se dodává s centrálním stojanem nebo postranními nožičkami, které se mohou lišit v závislosti na zemi/výrobku.

Snadná ovladatelnost na dosah ruky
Díky rozhraní WOW na televizoru LG máte jednoduchý přístup k ovládání soundbaru, včetně režimů, profilů a dalších praktických funkcí.

*Soundbar lze zakoupit samostatně. Ovládání režimu soundbaru se může lišit podle modelu.
**Používání dálkového ovladače LG TV je omezeno pouze na určité funkce.
***Upozorňujeme, že služba nemusí být v okamžiku nákupu k dispozici. Pro aktualizace je nutné síťové připojení.
**** TV kompatibilní s WOW Interface: QNED99, QNED91, QNED89, QNED87/86/85 a QNED80.
***** TV kompatibilní s WOW Orchestra: QNED99, QNED91, QNED89 a QNED87/86/85.
****** Televizory kompatibilní s WOWCAST: QNED99, QNED91, QNED89 a QNED87/86/85.
******* Modely QNED99, QNED91, QNED89, QNED87/86/85 s úhlopříčkou 80" a vyšší lze kombinovat s modely S90TY, S90TR a S70.
Režim FILMMAKER Mode
Ponořte se do autentického zážitku. Režim FILMMAKER Mode přenáší filmy přesně tak, jak si to režisér představoval.

* Obrázky jsou simulované.
** FILMMAKER MODE je ochranná známka UHD Alliance, Inc.
Dokonalý zážitek z domácího kina přímo ve vašem obýváku
Zažijte kino přímo u vás doma. Technologie HDR10 Pro zajišťuje obraz filmu s přesnými barvami a kontrastem podle zamýšleného záměru.

* HDR10 Pro je technologie vyvinutá společností LG Electronics na základě standardizované kvality obrazu standardu „HDR10“.
Vstupte do světa úchvatných vítězství s neuvěřitelným zážitkem
Díky technologiím FreeSync a VRR je hraní plynulé i při vysokých rychlostech, a s jednoduchým nastavením je vítězství na dosah.

* Modely QNED99, QNED90, QNED89 a QNED85 jsou vybaveny funkcemi AMD FreeSync™ Premium a VRR.
** QNED99, QNED90, QNED89, QNED85 a QNED80 jsou vybaveny funkcemi GeForce NOW, Game Dashboard & Optimizer, ALLM, eARC a HGiG.
*** VRR je certifikovaná specifikace HDMI 2.1.
**** HGiG je dobrovolné sdružení společností z oboru herního průmyslu a výroby televizních displejů, jehož cílem je stanovit parametry a zásady ke zlepšení herních zážitků zákazníků v rozlišení HDR.
***** Podpora HGiG se může v jednotlivých zemích lišit.
Ovládací prvky na dosah ruky, přesně tam, kde je potřebujete
Pokračujte v používání Game Optimizer a Game Dashboard pro ještě lepší herní zážitek.

* Game Dashboard se aktivuje pouze v případě, že je zapnutá funkce „Game Optimizer“ i "Game Dashboard".
** Obrázky na obrazovce jsou simulované.
Vaše oblíbené hry vždy po ruce
Tisíce her na dosah ruky. Objevte rozsáhlou knihovnu cloudových her a streamujte je okamžitě, bez čekání na stahování nebo aktualizace.

* Podporovaná partnerství se mohou v jednotlivých zemích lišit.
** Může být vyžadováno předplatné služby GeForce NOW.
*** Může být vyžadováno předplatné služby Boosteroid.
Objevte revoluční zážitky s AI
Vyberte správně pro planetu díky lehkým bio obalům a globálním standardům udržitelnosti.

| Kategorie: | Ukončený prodej |
|---|---|
| EAN: | 8806091935014 |
| Dolby Atmos: | NE |
| Dolby Vision IQ: | NE |
| Energetická třída: | E |
| Hlasové ovládání TV: | ANO |
| Lokální stmívání: | ANO |
| Modelový rok: | 2024 |
| Nano Cell displej: | NE |
| Obnovovací frekvence panelu: | 100 / 120 Hz |
| Operační systém: | webOS SMART TV |
| Procesor: | α8 4K AI |
| Rozlišení obrazovky: | 3840 x 2160 (4K Ultra HD) |
| Typ podsvícení panelu: | Edge LED |
| Velikost obrazovky: | 55" 139cm |
| Pixelové stmívání: | NE |
| Rozšířený rozsah barev: | QNED Color |
| DVB-T2: | ANO |
| DVB-C: | ANO |
| DVB-S2: | ANO |
| HDR 10 PRO - vyšší norma HDR: | ANO |
| HLG: | HLG PRO |
| Technicolor HDR: | ANO |
| HFR (High Frame Rates): | ANO |
| HEVC kodek H.265: | ANO |
| Připojení mobilního telefonu: | ANO |
| DLNA / Miracast: | ANO / ANO |
| Webový prohlížeč / HbbTV: | ANO / ANO |
| Apple AirPlay 2 / Smart ThinQ app: | ANO / ANO |
| Bezdrátové reproduktory WiSA: | NE |
| eARC / ARC: | ANO / NE |
| Připojení klávesnice, myši: | ANO |
| Optický výstup: | 1 |
| LAN konektor: | 1 |
| CI+ slot: | 1 |
| HDMI 2.1: | 4 |
| USB: | 2 |
| Sluchátkový výstup: | NE |
| WiFi / Bluetooth: | ANO / ANO |
| Nahrávání TV vysílání: | ANO |
| Systém reproduktorů: | 2.0 |
| Hudební výkon: | 20 W |
| Barva: | Šedá |
| 4K upscaler: | ANO |
| Dálkový ovladač Magic Motion Remote: | Ano (MR24) |
| Držák na stěnu/ Rozměry VESA: | 300x300 |
| Rozměry - TV v krabici (Š x V x H): | 1 360 x 810 x 162 mm |
| Rozměry - TV bez stojanu (Š x V x H): | 1 236 x 716 x 29,7 mm |
| Rozměry - TV + stojan (Š x v x H): | 1 236 x 802 x 280 mm |
| Hmotnost (čistá/balení): | 14,9/20 kg |
| G-Sync / FreeSync / VRR: | Ne / Ano / Ano |
| FILMMAKER mode: | Ano |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.