LG 65QNED81R
Neohodnoceno
  • Úhlopříčka: 65" (164 cm)
  • 4K ULTRA HD rozlišení (3840x2160)
  • 100 / 120Hz Obnovovací frekvence panelu
  • Procesor α7 6.generace
  • QNED color
  • IPS display
  • FILMMAKER mode
  • Edge LED podsvícení
  • Lokální stmívání
  • Hudební výkon: 2.0k 20W
  • Herní režim, HGiG, ALLM
Velikost obrazovky
Položka byla vyprodána…
LG 65QNED81R
EAN: 8806087092639
Dolby Atmos: NE
Dolby Vision IQ: NE
Energetická třída: E
Hlasové ovládání TV: ANO
Lokální stmívání: ANO
Modelový rok: 2023
Nano Cell displej: NE
Obnovovací frekvence panelu: 100 / 120 Hz
Operační systém: webOS SMART TV
Procesor: α7 6.Generace
Rozlišení obrazovky: 3840 x 2160 (4K Ultra HD)
Typ podsvícení panelu: Edge LED
Velikost obrazovky: 65" 164cm
Pixelové stmívání: NE
Rozšířený rozsah barev: QNED Color
HDR 10 PRO - vyšší norma HDR: ANO
HLG: HLG PRO
Technicolor HDR: ANO
HFR (High Frame Rates): ANO
Bezdrátové reproduktory WiSA: NE
eARC / ARC: ANO / NE
Systém reproduktorů: 2.0
Hudební výkon: 20 W
Barva: Šedá
4K upscaler: ANO
Dálkový ovladač Magic Motion Remote: Ano (MR23)
Držák na stěnu/ Rozměry VESA: OLW480B/300x300
Rozměry - TV v krabici (Š x V x H): 1600 x 970 x 203 mm
Rozměry - TV bez stojanu (Š x V x H): 1456 x 840 x 29,7 mm
Rozměry - TV + stojan (Š x v x H): 1456 x 909 x 285 mm