LG 75QNED813RE
- Úhlopříčka: 75" (189 cm)
- 4K ULTRA HD rozlišení (3840x2160)
- 100 / 120Hz Obnovovací frekvence panelu
- Procesor α7 6.generace
- QNED color
- IPS display
- FILMMAKER mode
- Edge LED podsvícení
- Lokální stmívání
- Hudební výkon: 2.0k 20W
- HDMI 2.1
- webOS SMART TV
- Google Assistant, Amazon Alexa
- Apple AirPlay 2 a HomeKit
- Herní režim, HGiG, ALLM
+ Dárek: 3% sleva
Spojení technologií Quantum Dot a NanoCell
Barvy QNED Color ožívají jako z jiného světa díky technologiím Quantum Dot a NanoCell.

Funkce Precision Dimming Pro a Ultra Contrast
LG QNED využívá pokročilou technologii lokálního stmívání s algoritmy hlubokého učení, které vytvářejí ostřejší a přirozenější snímky s minimálním halo efektem. Tyto algoritmy zlepšují kontrastní poměr a zvyšují jas, čímž zajišťují realistické a detailní obrazy.

Procesor α7 4K Gen6 AI
Náš nejvýkonnější procesor α7 4K Gen6 AI nabízí ohromující zážitek, který je přizpůsoben vašim osobním preferencím.

*Procesorem α7 4K Gen6 AI jsou vybaveny modely QNED86/82/81.
Obrazovka větší a impozantnější než kdy dřív
Vychutnejte si sledování na nové úrovni s ultra velkou QNED obrazovkou, která ožívá živými barvami.

Užijte si zábavu s vynikajícím zvukem pro dokonalý zážitek
Soundbary LG perfektně ladí s televizory LG a nabízejí vynikající zvukový zážitek pro autentickou domácí zábavu.

*Technologie Sound Mode Share pro sdílení zvuku televizoru se může lišit podle modelu televizoru.
*Verze AI procesoru TV se liší podle modelu televizoru.
*Ovládání režimů soundbaru se může lišit podle modelů soundbaru.
*Používání dálkového ovladače LG TV je omezeno pouze na určité funkce.
Funkce WOW
Po připojení k televizoru LG se soundbar automaticky přepne do režimu Soundbar sound mode a nabízí tři další režimy pro nejlepší poslechový zážitek.

*Tato funkce je podporována pouze u televizorů z modelového roku 2023. Podpora se liší podle modelu.
*Podpora funkcí se liší podle modelu LG Soundbaru.
ThinQ AI a webOS
Televizor může být chytrý. Nastavte si vlastní upozornění nebo si nechte doporučit obsah na míru díky vylepšeným smart funkcím, které zajišťují rychlejší a intuitivní zážitek ze sledování na domovské obrazovce.

*Dostupnost služby se může v jednotlivých regionech či zemích lišit.
*Služby digitální televize mají vlastní předplatné.
AI Picture Wizard
Funkce AI Picture Wizard vyhodnotí 85 milionů nastavení a vybere optimální obrazové nastavení. Analyzuje také snímky vybrané uživatelem a přizpůsobí barevné preference pro dokonalý obraz.

*Funkcí AI Picture Wizard disponují modely QNED86/82/81.
AI Concierge
Osobní doporučení na dosah – Funkce AI Concierge vám na základě historie hlasového vyhledávání doporučí obsah na míru, čímž vám umožní objevovat více relevantního obsahu, který odpovídá vašim zájmům.

*Dostupnost služby se může lišit v závislosti na regionu a modelové řadě.
*Klíčová slova mohou být doporučována pouze v zemích, které podporují službu NLP ve svém rodném jazyce.
*Funkce NLP (vyhledávání hlasem) je dostupná pouze v podporovaných jazycích a zemích.
Multi View
Objevte nové způsoby sledování s funkcí Multi View, která umožňuje zobrazení vedle sebe, obraz v obraze nebo na dvou monitorech. Tato funkce také podporuje propojení s chytrou kamerou LG pro vylepšený zážitek.
*Obraz a zvuk je na obou obrazovkách nastaven stejně.
*„LG Fitness“ využívá variantu obraz v obrazu s kamerou v aplikaci připojenou přes USB.
Zažijte domácí kino, které konkuruje filmovému plátnu
Vychutnejte si úchvatný filmový zážitek přímo z pohodlí domova s televizorem LG QNED.

Užijte si zábavu naplno s dokonalým zážitkem
Nejnovější technologie Dolby vám nabízí vylepšený obraz a bezkonkurenční zvuk napříč všemi typy obsahu.

*Obrázky jsou simulované za účelem lepšího pochopení funkce.
*Běžný znamená televizor LG UHD bez technologie NanoCell.
Zábava bez omezení
Na televizoru LG QNED si vychutnáte obsah z předních streamovacích platforem.

*Streamovací služba Netflix vyžaduje předplatné.
*Dostupnost obsahu a aplikací se může lišit podle země nebo regionu. Služba Disney+ vyžaduje samostatné předplatné. ⓒ 2022 Disney a příslušné přidružené subjekty.
*Apple, logo Apple a Apple TV jsou ochranné známky společnosti Apple Inc. registrované v USA a dalších zemích.
*Služba Apple TV+ a/nebo vybraný obsah nemusí být k dispozici ve všech regionech.
*Služba Apple TV+ vyžaduje předplatné.
*Služba HBO Max vyžaduje předplatné.
*®2022 WarnerMedia Direct, LLC. Všechna práva vyhrazena. HBO Max™ se používá na základě licence. Služba HBO Max vyžaduje předplatné.
*Amazon, Prime Video a všechna související loga jsou ochranné známky společnosti Amazon.com, Inc. nebo jejích přidružených společností. Na členství ve službě Amazon Prime a/nebo Prime Video se vztahují poplatky. Podrobnosti naleznete na stránce primevideo.com/terms.
*Podporované služby se mohou v jednotlivých zemích lišit.
Vstupte do světa her, který vás zcela pohltí
Vylepšete své herní prostředí s televizorem, který přináší ultimátní herní zážitek.
*Technologií AMD FreeSync™ Premium disponují modely QNED86/82/81.
*VRR disponují modely QNED86/82/81.
*Obrázky jsou simulované za účelem lepšího pochopení funkce.
Nová úroveň zábavy
Technologie AMD FreeSync Premium eliminuje sekání a trhání obrazu, čímž poskytuje plynulejší a vylepšený herní zážitek.

* Snímky jsou simulovány pro lepší pochopení funkce.
Hry v cloudu – zažijte nový rozměr herního zážitku
LG QNED nabízí rozsáhlou knihovnu her na platformě GeForce NOW.

* Podporovaná partnerství se mohou v jednotlivých zemích lišit.
| Kategorie: | Ukončený prodej |
|---|---|
| EAN: | 8806087086164 |
| Dolby Atmos: | NE |
| Dolby Vision IQ: | NE |
| Energetická třída: | D |
| Hlasové ovládání TV: | ANO |
| Lokální stmívání: | ANO |
| Modelový rok: | 2023 |
| Nano Cell displej: | NE |
| Obnovovací frekvence panelu: | 100 / 120 Hz |
| Operační systém: | webOS SMART TV |
| Procesor: | α7 6.Generace |
| Rozlišení obrazovky: | 3840 x 2160 (4K Ultra HD) |
| Typ podsvícení panelu: | Edge LED |
| Velikost obrazovky: | 75" 190cm |
| Pixelové stmívání: | NE |
| Rozšířený rozsah barev: | QNED Color |
| DVB-T2: | ANO |
| DVB-C: | ANO |
| DVB-S2: | ANO |
| HDR 10 PRO - vyšší norma HDR: | ANO |
| HLG: | HLG PRO |
| Technicolor HDR: | ANO |
| HFR (High Frame Rates): | ANO |
| HEVC kodek H.265: | ANO |
| Připojení mobilního telefonu: | ANO |
| DLNA / Miracast: | ANO / ANO |
| Webový prohlížeč / HbbTV: | ANO / ANO |
| Apple AirPlay 2 / Smart ThinQ app: | ANO / ANO |
| Bezdrátové reproduktory WiSA: | NE |
| eARC / ARC: | ANO / NE |
| Připojení klávesnice, myši: | ANO |
| Optický výstup: | 1 |
| LAN konektor: | 1 |
| CI+ slot: | 1 |
| HDMI 2.1: | 2 |
| USB: | 2 |
| Sluchátkový výstup: | NE |
| WiFi / Bluetooth: | ANO / ANO |
| Nahrávání TV vysílání: | ANO |
| Systém reproduktorů: | 2.0 |
| Hudební výkon: | 20 W |
| Barva: | Šedá |
| 4K upscaler: | ANO |
| Dálkový ovladač Magic Motion Remote: | Ano (MR23) |
| Držák na stěnu/ Rozměry VESA: | OLW480B/400x300 |
| Rozměry - TV v krabici (Š x V x H): | 1820 x 1205 x 228 mm |
| Rozměry - TV bez stojanu (Š x V x H): | 1677 x 965 x 30,9 mm |
| Rozměry - TV + stojan (Š x v x H): | 1677 x 994 x 370 mm |
| Hmotnost (čistá/balení): | 41,5/52,4 kg |
| G-Sync / FreeSync / VRR: | Ne / Ano / Ano |
| FILMMAKER mode: | Ano |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.