LG 55UR78003LK
Neohodnoceno
  • Úhlopříčka: 55" (139 cm)
  • 4K ULTRA HD rozlišení (3840x2160)
  • 50/60Hz Obnovovací frekvence panelu
  • Procesor α5 6.generace
  • Direct LED podsvícení
  • FILMMAKER mode
  • Hudební výkon: 2.0 20W
  • HDMI 2.0
  • webOS SMART TV
  • ThinQ AI - pouze s magickým ovladačem
  • Apple AirPlay 2 a HomeKit
  • Herní režim, HGiG, ALLM
Velikost obrazovky
Položka byla vyprodána…
LG 55UR78003LK
Neohodnoceno
lg-55ur78003lk
Akce
+ Dárek: 10% sleva
 Odhalte všechny skryté detaily
Procesor α5 4K Gen6 AI
Přetvořte obsah na 4K rozlišení
Vychutnejte si obsah v nižší kvalitě ve 4K na velkých UHD obrazovkách s ostrým a jasným obrazem.
Ponořte se do zcela nové dimenze s Ultra HD televizorem
Prožijte každý detail svého oblíbeného obsahu na ohromujícím 4K Ultra HD televizoru.
Ideální spojení pro maximální zvukovou kvalitu a hloubku
Užijte si oblíbený obsah s čistým zvukem, jak ho tvůrci zamýšleli.
Funkce WOW: Různá nastavení pro dokonalý zážitek
*Tato funkce je podporována pouze u televizorů z modelového roku 2023. Podpora se liší podle modelu.
*Podpora funkcí se liší podle modelu LG Soundbaru.
 Seznamte se s vylepšenou domovskou obrazovkou webOS 23
*Dostupnost služby se může v jednotlivých regionech či zemích lišit.
*Služby digitální televize mají vlastní předplatné.
Můj profil: Všechna oblíbená nastavení na dosah ruky
*V závislosti na regionu a síťovém připojení se může zobrazovat redukovaný nebo omezený obsah.
*Můžete vytvořit neomezený počet profilů, na domovské obrazovce se jich však zobrazí maximálně 10.
Okamžitý přístup k funkcím, které máte nejraději
AI Concierge
Získejte doporučení obsahu podle toho, co jste hledali hlasově.
Umožněte si dokonalé záznamy s inteligentní technologií
*Chytrá kamera LG se prodává samostatně.
Vylepšete zážitek díky snadnému propojení a chytrému ovládání
*Podporované nabídky a aplikace se mohou v jednotlivých zemích lišit.
*Dostupnost ovládání hlasem se může v zavilosti na produktu a zemi lišit.
*Zobrazované nabídky se mohou po uvedení na trh lišit.
*Podpora AirPlay 2 a HomeKit se může v jednotlivých regionech lišit.
*Podpora asistenta Amazon Alexa se může v zavilosti na jazyce a regionu lišit.
*Ovládání hlasem je k dispozici pouze v podporovaných jazycích a zemích.
Ponořte se do atmosféry kina, aniž byste opustili svůj domov
Vychutnejte si 4K kvalitu a užijte si filmy jako v opravdovém kině.
Režim FILMMAKER™
*Streamovací služba Netflix vyžaduje předplatné.
*Služba Apple TV+ a/nebo vybraný obsah nemusí být k dispozici ve všech regionech.
*Služba Apple TV+ vyžaduje předplatné.
*Podporované služby se mohou v jednotlivých zemích lišit
Užijte si hru naplno, bez kompromisů, právě teď
*Dostupnost aktualizací softwaru se může v závislosti na modelu a regionu lišit.
*Položky v nabídce Game Optimizer se mohou v zavilosti na sérii lišit.
*Podporovaná partnerství se mohou v jednotlivých zemích lišit.
Kategorie: Ukončený prodej
EAN: 8806087094763
Energetická třída: G
Hlasové ovládání TV: NE
Lokální stmívání: NE
Modelový rok: 2023
Nano Cell displej: NE
Obnovovací frekvence panelu: 50 / 60 Hz
Operační systém: webOS SMART TV
Procesor: α5 6.Generace
Rozlišení obrazovky: 3840 x 2160 (4K Ultra HD)
Typ podsvícení panelu: Direct LED
Velikost obrazovky: 55" 139cm
Pixelové stmívání: NE
Rozšířený rozsah barev: NE
HDR 10 PRO - vyšší norma HDR: ANO
HLG: HLG PRO
Technicolor HDR: ANO
HFR (High Frame Rates): NE
HEVC kodek H.265: ANO
VP9: NE
Bezdrátové reproduktory WiSA: NE
eARC / ARC: ANO / NE
CI+ slot: 1
HDMI 2.1: 0
HDMI 2.0a: 3
USB: 2
Systém reproduktorů: 2.0
Hudební výkon: 20 W
Barva: Černá
4K upscaler: ANO
8K Upscaler: NE
Dálkový ovladač Magic Motion Remote: Není součástí (připraveno)
Držák na stěnu/ Rozměry VESA: OLW480B/300x300
Rozměry - TV v krabici (Š x V x H): 1360x810x162 mm
Rozměry - TV bez stojanu (Š x V x H): 1235x715x57,5 mm
Rozměry - TV + stojan (Š x v x H): 1235x780x230 mm