LG 43UR78003LK
- Úhlopříčka: 43" (108 cm)
- 4K ULTRA HD rozlišení (3840x2160)
- 50/60Hz Obnovovací frekvence panelu
- Procesor α5 6.generace
- Direct LED podsvícení
- FILMMAKER mode
- Hudební výkon: 2.0 20W
- HDMI 2.0
- webOS SMART TV
- ThinQ AI - pouze s magickým ovladačem
- Apple AirPlay 2 a HomeKit
- Herní režim, HGiG, ALLM
Odhalte všechny skryté detaily
Prožijte úchvatné barvy a ostré detaily díky LG Ultra HD televizoru s podporou HDR10 Pro pro maximální jas a kvalitní obraz.

Procesor α5 4K Gen6 AI
Posuňte zážitek ze sledování televize na novou úroveň s LG Ultra HD televizory a pokročilým procesorem α5 4K Gen6 AI, který nabízí vynikající kvalitu obrazu.

Přetvořte obsah na 4K rozlišení
Vychutnejte si obsah v nižší kvalitě ve 4K na velkých UHD obrazovkách s ostrým a jasným obrazem.

Ponořte se do zcela nové dimenze s Ultra HD televizorem
Prožijte každý detail svého oblíbeného obsahu na ohromujícím 4K Ultra HD televizoru.

Ideální spojení pro maximální zvukovou kvalitu a hloubku
Užijte si oblíbený obsah s čistým zvukem, jak ho tvůrci zamýšleli.

Funkce WOW: Různá nastavení pro dokonalý zážitek
Soundbar se po připojení k televizoru LG automaticky přepne do režimu Soundbar a navíc máte k dispozici tři režimy pro nejlepší poslech.

*Tato funkce je podporována pouze u televizorů z modelového roku 2023. Podpora se liší podle modelu.
*Podpora funkcí se liší podle modelu LG Soundbaru.
Seznamte se s vylepšenou domovskou obrazovkou webOS 23
Nová domovská obrazovka webOS 23 vám umožní personalizovat každý detail, od oblíbeného obsahu až po způsob zobrazení.

*Dostupnost služby se může v jednotlivých regionech či zemích lišit.
*Služby digitální televize mají vlastní předplatné.
Můj profil: Všechna oblíbená nastavení na dosah ruky
Nechte si doporučit filmy podle svého vkusu, sledujte zápasy svého týmu a objevujte vlastní oznámení – vše na personalizovaném místě.

*V závislosti na regionu a síťovém připojení se může zobrazovat redukovaný nebo omezený obsah.
*Můžete vytvořit neomezený počet profilů, na domovské obrazovce se jich však zobrazí maximálně 10.
Okamžitý přístup k funkcím, které máte nejraději
Přizpůsobte si karty pro oblíbené aplikace a služby, uspořádejte je podle potřeby a snadno přistupujte k obsahu.

AI Concierge
Získejte doporučení obsahu podle toho, co jste hledali hlasově.
Umožněte si dokonalé záznamy s inteligentní technologií
Chytrá kamera LG umožňuje snadné připojení online schůzek k televizoru, takže si je můžete vychutnat na velké obrazovce díky jejímu štíhlému designu a jednoduchému uchycení.

*Chytrá kamera LG se prodává samostatně.
Vylepšete zážitek díky snadnému propojení a chytrému ovládání
Díky Ultra HD televizoru LG a funkcím jako Amazon Alexa, Apple AirPlay, HomeKit a Matter snadno ovládáte zařízení a získáváte informace hlasem během pár sekund.

*Služby a funkce podporované standardem Matter se mohou v závislosti na připojených zařízeních lišit. První připojení ThinQ a Matter by mělo proběhnout v mobilní aplikaci ThinQ.
*Apple, logo Apple a Apple TV, AirPlay a HomeKit jsou ochranné známky společnosti Apple Inc. registrované v USA a dalších zemích.
*Podporované nabídky a aplikace se mohou v jednotlivých zemích lišit.
*Dostupnost ovládání hlasem se může v zavilosti na produktu a zemi lišit.
*Zobrazované nabídky se mohou po uvedení na trh lišit.
*Podpora AirPlay 2 a HomeKit se může v jednotlivých regionech lišit.
*Podpora asistenta Amazon Alexa se může v zavilosti na jazyce a regionu lišit.
*Ovládání hlasem je k dispozici pouze v podporovaných jazycích a zemích.
Ponořte se do atmosféry kina, aniž byste opustili svůj domov
Vychutnejte si 4K kvalitu a užijte si filmy jako v opravdovém kině.

Režim FILMMAKER™
Režim FILMMAKER™ vám přináší filmy přesně podle záměru režiséra, s věrnými barvami, nastavením a frekvencí snímků.

*Streamovací služba Netflix vyžaduje předplatné.
*Apple, logo Apple a Apple TV jsou ochranné známky společnosti Apple Inc. registrované v USA a dalších zemích.
*Služba Apple TV+ a/nebo vybraný obsah nemusí být k dispozici ve všech regionech.
*Služba Apple TV+ vyžaduje předplatné.
*Amazon, Prime Video a všechna související loga jsou ochranné známky společnosti Amazon.com, Inc. nebo jejích přidružených společností. Na členství ve službě Amazon Prime a/nebo Prime Video se vztahují poplatky. Podrobnosti naleznete na stránce primevideo.com/terms.
*Podporované služby se mohou v jednotlivých zemích lišit
Užijte si hru naplno, bez kompromisů, právě teď
Game Optimizer a Dashboard shromažďují všechna nastavení pro ideální herní zážitek na jednom místě, přičemž Game Dashboard umožňuje rychlou úpravu podle herního žánru.


*Dostupnost aktualizací softwaru se může v závislosti na modelu a regionu lišit.
*Položky v nabídce Game Optimizer se mohou v zavilosti na sérii lišit.
*HGiG je dobrovolné sdružení společností z herního a televizního sektoru, které si klade za cíl specifikovat a pro veřejnost zajistit specifikace ke zlepšení herního zážitku v HDR.
*Podporovaná partnerství se mohou v jednotlivých zemích lišit.
| Kategorie: | Ukončený prodej |
|---|---|
| EAN: | 8806087090536 |
| Dolby Atmos: | NE |
| Dolby Vision IQ: | NE |
| Energetická třída: | G |
| Hlasové ovládání TV: | NE |
| Lokální stmívání: | NE |
| Modelový rok: | 2023 |
| Nano Cell displej: | NE |
| Obnovovací frekvence panelu: | 50 / 60 Hz |
| Operační systém: | webOS SMART TV |
| Procesor: | α5 6.Generace |
| Rozlišení obrazovky: | 3840 x 2160 (4K Ultra HD) |
| Typ podsvícení panelu: | Direct LED |
| Velikost obrazovky: | 43" 108cm |
| Pixelové stmívání: | NE |
| Rozšířený rozsah barev: | NE |
| DVB-T2: | ANO |
| DVB-C: | ANO |
| DVB-S2: | ANO |
| HDR 10 PRO - vyšší norma HDR: | ANO |
| HLG: | HLG PRO |
| Technicolor HDR: | ANO |
| HFR (High Frame Rates): | NE |
| HEVC kodek H.265: | ANO |
| VP9: | NE |
| Připojení mobilního telefonu: | ANO |
| DLNA / Miracast: | ANO / ANO |
| Webový prohlížeč / HbbTV: | ANO / ANO |
| Apple AirPlay 2 / Smart ThinQ app: | ANO / ANO |
| Bezdrátové reproduktory WiSA: | NE |
| eARC / ARC: | ANO / NE |
| Připojení klávesnice, myši: | ANO |
| Optický výstup: | 1 |
| LAN konektor: | 1 |
| CI+ slot: | 1 |
| HDMI 2.1: | 0 |
| HDMI 2.0a: | 3 |
| USB: | 2 |
| Sluchátkový výstup: | NE |
| WiFi / Bluetooth: | ANO / ANO |
| Nahrávání TV vysílání: | ANO |
| Systém reproduktorů: | 2.0 |
| Hudební výkon: | 20 W |
| Barva: | Černá |
| 4K upscaler: | ANO |
| 8K Upscaler: | NE |
| Dálkový ovladač Magic Motion Remote: | Není součástí (připraveno) |
| Držák na stěnu/ Rozměry VESA: | LSW240B/200x200 |
| Rozměry - TV v krabici (Š x V x H): | 1055x660x142 mm |
| Rozměry - TV bez stojanu (Š x V x H): | 967x564x57,1 mm |
| Rozměry - TV + stojan (Š x v x H): | 967x621x200 mm |
| Hmotnost (čistá/balení): | 8,8/10,7 kg |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.