75QNED75R
- Úhlopříčka: 75" (189 cm)
- 4K ULTRA HD rozlišení (3840x2160)
- 50/60Hz Obnovovací frekvence panelu
- Procesor α5 6.generace
- QNED color
- HDR10 PRO
- FILMMAKER mode
- Edge LED podsvícení
- Lokální stmívání
- Hudební výkon: 2.0k 20W
- HDMI 2.0
- webOS SMART TV
- Google Assistant, Amazon Alexa
- Apple AirPlay 2 a HomeKit
- Herní režim, HGiG, ALLM
Velikost obrazovky
Popis produktu není dostupný
| Kategorie: | Ukončený prodej |
|---|---|
| EAN: | 8806087072013 |
| Dolby Atmos: | NE |
| Dolby Vision IQ: | NE |
| Energetická třída: | E |
| Hlasové ovládání TV: | ANO |
| Lokální stmívání: | ANO |
| Modelový rok: | 2023 |
| Obnovovací frekvence panelu: | 50 / 60 Hz |
| Operační systém: | webOS SMART TV |
| Procesor: | α5 6.Generace |
| Rozlišení obrazovky: | 3840 x 2160 (4K Ultra HD) |
| Typ podsvícení panelu: | Edge LED |
| Velikost obrazovky: | 75" 190cm |
| Pixelové stmívání: | NE |
| Rozšířený rozsah barev: | QNED Color |
| DVB-T2: | ANO |
| DVB-C: | ANO |
| DVB-S2: | ANO |
| HDR 10 PRO - vyšší norma HDR: | ANO |
| HLG: | HLG PRO |
| Technicolor HDR: | ANO |
| HFR (High Frame Rates): | NE |
| HEVC kodek H.265: | ANO |
| Připojení mobilního telefonu: | ANO |
| DLNA / Miracast: | ANO / ANO |
| Webový prohlížeč / HbbTV: | ANO / ANO |
| Apple AirPlay 2 / Smart ThinQ app: | ANO / ANO |
| eARC / ARC: | ANO / NE |
| Připojení klávesnice, myši: | ANO |
| Optický výstup: | 1 |
| LAN konektor: | 1 |
| CI+ slot: | 1 |
| HDMI 2.1: | 0 |
| USB: | 2 |
| WiFi / Bluetooth: | ANO / ANO |
| Nahrávání TV vysílání: | ANO |
| Systém reproduktorů: | 2.0 |
| Hudební výkon: | 20 W |
| Barva: | Šedá |
| 4K upscaler: | ANO |
| Dálkový ovladač Magic Motion Remote: | MR23 |
| Držák na stěnu/ Rozměry VESA: | OLW480B/400x300 |
| Rozměry - TV v krabici (Š x V x H): | 1820 x 1115 x 200 mm |
| Rozměry - TV bez stojanu (Š x V x H): | 1675 x 964 x 44,5 mm |
| Rozměry - TV + stojan (Š x v x H): | 1675 x 1029 x 359 mm |
| Hmotnost (čistá/balení): | 36,9/45,7 kg |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.