75QNED75R
Neohodnoceno
  • Úhlopříčka: 75" (189 cm)
  • 4K ULTRA HD rozlišení (3840x2160)
  • 50/60Hz Obnovovací frekvence panelu
  • Procesor α5 6.generace
  • QNED color
  • HDR10 PRO
  • FILMMAKER mode
  • Edge LED podsvícení
  • Lokální stmívání
  • Hudební výkon: 2.0k 20W
  • HDMI 2.0
  • webOS SMART TV
  • Google Assistant, Amazon Alexa
  • Apple AirPlay 2 a HomeKit
  • Herní režim, HGiG, ALLM
Velikost obrazovky
Položka byla vyprodána…
75QNED75R
Neohodnoceno
75qned753ra
Popis produktu není dostupný
Kategorie: Ukončený prodej
EAN: 8806087072013
Dolby Atmos: NE
Dolby Vision IQ: NE
Energetická třída: E
Hlasové ovládání TV: ANO
Lokální stmívání: ANO
Modelový rok: 2023
Obnovovací frekvence panelu: 50 / 60 Hz
Operační systém: webOS SMART TV
Procesor: α5 6.Generace
Rozlišení obrazovky: 3840 x 2160 (4K Ultra HD)
Typ podsvícení panelu: Edge LED
Velikost obrazovky: 75" 190cm
Pixelové stmívání: NE
Rozšířený rozsah barev: QNED Color
HDR 10 PRO - vyšší norma HDR: ANO
HLG: HLG PRO
Technicolor HDR: ANO
HFR (High Frame Rates): NE
eARC / ARC: ANO / NE
CI+ slot: 1
HDMI 2.1: 0
USB: 2
WiFi / Bluetooth: ANO / ANO
Nahrávání TV vysílání: ANO
Systém reproduktorů: 2.0
Hudební výkon: 20 W
Barva: Šedá
4K upscaler: ANO
Dálkový ovladač Magic Motion Remote: MR23
Držák na stěnu/ Rozměry VESA: OLW480B/400x300
Rozměry - TV v krabici (Š x V x H): 1820 x 1115 x 200 mm
Rozměry - TV bez stojanu (Š x V x H): 1675 x 964 x 44,5 mm
Rozměry - TV + stojan (Š x v x H): 1675 x 1029 x 359 mm