65QNED753RA
- Úhlopříčka: 65" (164 cm)
- 4K ULTRA HD rozlišení (3840x2160)
- 50/60Hz Obnovovací frekvence panelu
- Procesor α5 6.generace
- QNED color
- HDR10 PRO
- FILMMAKER mode
- Edge LED podsvícení
- Lokální stmívání
- Hudební výkon: 2.0k 20W
- HDMI 2.0
- webOS SMART TV
- Google Assistant, Amazon Alexa
- Apple AirPlay 2 a HomeKit
- Herní režim, HGiG, ALLM
Kombinace technologií Quantum Dot a NanoCell
Technologie Quantum Dot a NanoCell přinášejí barvy QNED Color Pro, které vypadají jako z jiného světa.

*Model QNED86 nabízí technologii QNED Color Pro.
*Modely QNED82/81/75 nabízejí technologii QNED Color.
Funkce Precision Dimming Pro a Ultra Contrast
LG QNED využívá moderní technologii lokálního stmívání s algoritmy hlubokého učení, které zajišťují ostřejší a přirozenější obraz s minimálním halo efektem. Tyto algoritmy optimalizují kontrast a jas pro realistické a detailní zobrazení.

α5 AI Procesor 4K Gen6
Náš výkonný procesor α5 AI 4K Gen6 poskytuje ohromující zážitek dokonale přizpůsobený vašim preferencím.

*Procesorem α7 4K Gen6 AI jsou vybaveny modely QNED86/82/81.
Funkce WOW
Po připojení k televizoru LG se soundbar automaticky nastaví do režimu Soundbar sound mode a umožní využití tří dalších režimů pro dokonalý poslechový zážitek.

*Tato funkce je podporována pouze u televizorů z modelového roku 2023. Podpora se liší podle modelu.
*Podpora funkcí se liší podle modelu LG Soundbaru.
ThinQ AI a webOS
Televizor může být skutečně chytrý. Nastavte si vlastní upozornění nebo využijte personalizovaná doporučení obsahu díky vylepšeným smart funkcím, které přinášejí rychlejší a intuitivnější ovládání přímo na domovské obrazovce.
*Dostupnost služby se může v jednotlivých regionech či zemích lišit.
*Služby digitální televize mají vlastní předplatné.
AI Concierge
Nechte si doporučit obsah na míru. Funkce AI Concierge využívá vaši historii hlasového vyhledávání k návrhu souvisejících nebo populárních klíčových slov, abyste mohli objevovat více obsahu, který vás baví.

*Dostupnost služby se může lišit v závislosti na regionu a modelové řadě.
*Klíčová slova mohou být doporučována pouze v zemích, které podporují službu NLP ve svém rodném jazyce.
*Funkce NLP (vyhledávání hlasem) je dostupná pouze v podporovaných jazycích a zemích.
Multi View
Objevte nové možnosti sledování s funkcí Multi View, která umožňuje zobrazení vedle sebe, obraz v obraze nebo na dvou monitorech. Navíc ji lze propojit s chytrou kamerou LG pro ještě lepší zážitek.

*Obraz a zvuk je na obou obrazovkách nastaven stejně.
*„LG Fitness“ využívá variantu obraz v obrazu s kamerou v aplikaci připojenou přes USB.
Zážitek jako z filmového plátna
Vychutnejte si ohromující filmový zážitek přímo z pohodlí domova s televizorem LG QNED.

Obraz, který dosahuje dokonalosti v každém detailu
HDR10 Pro přináší dynamické mapování tónů, které snímek po snímku zvyšuje kontrast a ostrost sledovaného obsahu.

*Obrázky jsou simulované za účelem lepšího pochopení funkce.
*Běžný znamená televizor LG UHD bez technologie NanoCell.
Zábava bez limitů, kdykoli a kdekoli
Televizor LG QNED vám přináší obsah z největších streamovacích platforem.

*Streamovací služba Netflix vyžaduje předplatné.
*Dostupnost obsahu a aplikací se může lišit podle země nebo regionu. Služba Disney+ vyžaduje samostatné předplatné. ⓒ 2022 Disney a příslušné přidružené subjekty.
*Apple, logo Apple a Apple TV jsou ochranné známky společnosti Apple Inc. registrované v USA a dalších zemích.
*Služba Apple TV+ a/nebo vybraný obsah nemusí být k dispozici ve všech regionech.
*Služba Apple TV+ vyžaduje předplatné.
*Služba HBO Max vyžaduje předplatné.
*®2022 WarnerMedia Direct, LLC. Všechna práva vyhrazena. HBO Max™ se používá na základě licence. Služba HBO Max vyžaduje předplatné.
*Amazon, Prime Video a všechna související loga jsou ochranné známky společnosti Amazon.com, Inc. nebo jejích přidružených společností. Na členství ve službě Amazon Prime a/nebo Prime Video se vztahují poplatky. Podrobnosti naleznete na stránce primevideo.com/terms.
*Podporované služby se mohou v jednotlivých zemích lišit.
Vstupte do herního světa, který vás zcela vtáhne
Získejte ultimátní herní zážitek s televizorem, který zcela mění vaše herní prostředí.
*Technologií AMD FreeSync™ Premium disponují modely QNED86/82/81.
*VRR disponují modely QNED86/82/81.
*Obrázky jsou simulované za účelem lepšího pochopení funkce.
Zažijte bohatší herní zážitek s pokročilými technologiemi
S LG QNED můžete objevovat nové hry v cloudu díky GeForce NOW.

* Podporovaná partnerství se mohou v jednotlivých zemích lišit.
| Kategorie: | Ukončený prodej |
|---|---|
| EAN: | 8806087072259 |
| Dolby Atmos: | NE |
| Dolby Vision IQ: | NE |
| Energetická třída: | E |
| Hlasové ovládání TV: | ANO |
| Lokální stmívání: | ANO |
| Modelový rok: | 2023 |
| Obnovovací frekvence panelu: | 50 / 60 Hz |
| Operační systém: | webOS SMART TV |
| Procesor: | α5 6.Generace |
| Rozlišení obrazovky: | 3840 x 2160 (4K Ultra HD) |
| Typ podsvícení panelu: | Edge LED |
| Velikost obrazovky: | 65" 164cm |
| Pixelové stmívání: | NE |
| Rozšířený rozsah barev: | QNED Color |
| DVB-T2: | ANO |
| DVB-C: | ANO |
| DVB-S2: | ANO |
| HDR 10 PRO - vyšší norma HDR: | ANO |
| HLG: | HLG PRO |
| Technicolor HDR: | ANO |
| HFR (High Frame Rates): | NE |
| HEVC kodek H.265: | ANO |
| Připojení mobilního telefonu: | ANO |
| DLNA / Miracast: | ANO / ANO |
| Webový prohlížeč / HbbTV: | ANO / ANO |
| Apple AirPlay 2 / Smart ThinQ app: | ANO / ANO |
| eARC / ARC: | ANO / NE |
| Připojení klávesnice, myši: | ANO |
| Optický výstup: | 1 |
| LAN konektor: | 1 |
| CI+ slot: | 1 |
| HDMI 2.1: | 0 |
| USB: | 2 |
| WiFi / Bluetooth: | ANO / ANO |
| Nahrávání TV vysílání: | ANO |
| Systém reproduktorů: | 2.0 |
| Hudební výkon: | 20 W |
| Barva: | Šedá |
| 4K upscaler: | ANO |
| Dálkový ovladač Magic Motion Remote: | MR23 |
| Držák na stěnu/ Rozměry VESA: | OLW480B/300x300 |
| Rozměry - TV v krabici (Š x V x H): | 1600 x 970 x 172 mm |
| Rozměry - TV bez stojanu (Š x V x H): | 1452 x 839 x 44,3 mm |
| Rozměry - TV + stojan (Š x v x H): | 1452 x 906 x 295 mm |
| Hmotnost (čistá/balení): | 24,9/30,5 kg |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.