65QNED823RE
Neohodnoceno
  • Úhlopříčka: 65" (164 cm)
  • 4K ULTRA HD rozlišení (3840x2160)
  • 100 / 120Hz Obnovovací frekvence panelu
  • Procesor α7 6.generace
  • QNED color
  • FILMMAKER mode
  • Edge LED podsvícení
  • Lokální stmívání
  • Hudební výkon: 2.0k 20W
  • Herní režim, HGiG, ALLM
Velikost obrazovky
50" 55" 65"
Položka byla vyprodána…
65QNED823RE
EAN: 8806087085938
Dolby Atmos: NE
Dolby Vision IQ: NE
Energetická třída: E
Hlasové ovládání TV: ANO
Lokální stmívání: ANO
Modelový rok: 2023
Nano Cell displej: NE
Obnovovací frekvence panelu: 100 / 120 Hz
Operační systém: webOS SMART TV
Procesor: α7 6.Generace
Rozlišení obrazovky: 3840 x 2160 (4K Ultra HD)
Typ podsvícení panelu: Edge LED
Velikost obrazovky: 65" 164cm
Pixelové stmívání: NE
Rozšířený rozsah barev: QNED Color
DVB-T2: ANO
DVB-C: ANO
DVB-S2: ANO
HLG: ANO
Technicolor HDR: ANO
HFR (High Frame Rates): ANO
Připojení mobilního telefonu: ANO
Webový prohlížeč / HbbTV: ANO / ANO
Apple AirPlay 2 / Smart ThinQ app: ANO / ANO
Bezdrátové reproduktory WiSA: NE
eARC / ARC: ANO / ANO
Připojení klávesnice, myši: NE
RF vstup: 2
Optický výstup: 1
LAN konektor: 1
WiFi / Bluetooth: ANO / ANO
Nahrávání TV vysílání: NE
Systém reproduktorů: 2.0
Hudební výkon: 20 W
Barva: Šedá
4K upscaler: ANO
8K Upscaler: NE
Dálkový ovladač Magic Motion Remote: Ano
Držák na stěnu/ Rozměry VESA: 300x300
Rozměry - TV v krabici (Š x V x H): 1 600 x 970 x 203 mm
Rozměry - TV bez stojanu (Š x V x H): 1 456 x 840 x 29,7 mm
Rozměry - TV + stojan (Š x v x H): 1 456 x 909 x 285 mm