50QNED823RE
Neohodnoceno
  • Úhlopříčka: 50" (126 cm)
  • 4K ULTRA HD rozlišení (3840x2160)
  • 100 / 120Hz Obnovovací frekvence panelu
  • Procesor α7 6.generace
  • QNED color
  • FILMMAKER mode
  • Edge LED podsvícení
  • Lokální stmívání
  • Hudební výkon: 2.0k 20W
  • HDMI 2.1
  • webOS SMART TV
  • Herní režim, HGiG, ALLM
Velikost obrazovky
50" 55" 65"
Položka byla vyprodána…
50QNED823RE
Neohodnoceno
55qned823re
Popis produktu není dostupný
Kategorie: Ukončený prodej
EAN: 8806087086126
Dolby Atmos: NE
Dolby Vision IQ: NE
Energetická třída: E
Hlasové ovládání TV: ANO
Lokální stmívání: ANO
Modelový rok: 2023
Nano Cell displej: NE
Obnovovací frekvence panelu: 100 / 120 Hz
Operační systém: webOS SMART TV
Procesor: α7 6.Generace
Rozlišení obrazovky: 3840 x 2160 (4K Ultra HD)
Typ podsvícení panelu: Edge LED
Velikost obrazovky: 50" 126cm
Pixelové stmívání: NE
Rozšířený rozsah barev: QNED Color
DVB-T2: ANO
DVB-C: ANO
DVB-S2: ANO
HLG: ANO
Technicolor HDR: ANO
HFR (High Frame Rates): ANO
Připojení mobilního telefonu: ANO
Webový prohlížeč / HbbTV: ANO / ANO
Apple AirPlay 2 / Smart ThinQ app: ANO / ANO
Bezdrátové reproduktory WiSA: NE
eARC / ARC: ANO / ANO
Připojení klávesnice, myši: NE
RF vstup: 2
Optický výstup: 1
LAN konektor: 1
CI+ slot: 1
HDMI 2.1: 2
WiFi / Bluetooth: ANO / ANO
Nahrávání TV vysílání: NE
Systém reproduktorů: 2.0
Hudební výkon: 20 W
Barva: Šedá
4K upscaler: ANO
8K Upscaler: NE
Dálkový ovladač Magic Motion Remote: Ano
Držák na stěnu/ Rozměry VESA: 200x200
Rozměry - TV v krabici (Š x V x H): 1 215 x 810 x 172 mm
Rozměry - TV bez stojanu (Š x V x H): 1 123 x 652 x 29,7 mm
Rozměry - TV + stojan (Š x v x H): 1 123 x 721 x 260 mm