Stell SHO 8055 PRO
Profesionální výsuvný polohovatelný držák na TV 40" - 100"
"Pojistka" proti vysazení
Hliníková ramena
Silikonové podložky v kloubech pro max. pohyblivost
Prodloužená záruční doba 5 let
Hliníková ramena
Silikonové podložky v kloubech pro max. pohyblivost
Prodloužená záruční doba 5 let
| Pro televizor | |
|---|---|
| Nosnost | 90 kg |
| Min. úhlopříčka obrazovky | 40 " |
| Max. úhlopříčka obrazovky | 100 " |
| Funkce a instalace | |
|---|---|
| Variabilita | výsuvný |
| Způsob pohybu | mechanický |
| Náklon dolu | 15 |
| Natočení | +/- 90° |
| Korekce roviny | +/- 6° |
| Min. vzdálenost od zdi | 13,6 cm |
| Max. vzdálenost od zdi | 60,8 cm |
| Rozměry držáku | |
|---|---|
| Výška | 57,5 cm |
| Šířka | 92 cm |
| Hloubka | 13,6 cm |
| Rozteč uchycení televizoru | |
|---|---|
| Minimální rozteč | 100 X 100 MM |
| Maximální rozteč | 900 X 550 MM |
| Kategorie: | Ukončený prodej |
|---|---|
| EAN: | 8590669108503 |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.