Stell SHO 5620
Výsuvný polohovatelný držák
TV 32" - 70"
Nosnost: 45
"Pojistka" proti vysazení
| Pro televizor | |
|---|---|
| Nosnost | 45 kg |
| Min. úhlopříčka obrazovky | 32 " |
| Max. úhlopříčka obrazovky | 70 " |
| Funkce a instalace | |
|---|---|
| Variabilita | polohovatelný |
| Způsob pohybu | mechanický |
| Náklon dolu | 15 |
| Natočení | +/- 90° |
| Min. vzdálenost od zdi | 5,8 cm |
| Max. vzdálenost od zdi | 46,2 cm |
| Rozměry držáku | |
|---|---|
| Výška | 43 cm |
| Šířka | max 71 cm |
| Hloubka | min 5,8 cm |
| Rozteč uchycení televizoru | |
|---|---|
| Minimální rozteč | 150 X 100 MM |
| Maximální rozteč | 600 X 400 MM |
| Kategorie: | Ukončený prodej |
|---|---|
| EAN: | 8590669334308 |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.