Stell SHO 4410
Sklopný držák TV, SLIM, pro úhlopříčky: 32" - 55", VESA: 100x100 až 400×400 mm, Max. nosnost: 45 kg
| Funkce a instalace | |
|---|---|
| Náklon dolu | 12 |
| Min. vzdálenost od zdi | 5,3 cm |
| Max. vzdálenost od zdi | 5,3 cm |
| Rozteč uchycení televizoru | |
|---|---|
| Minimální rozteč | 100 X 100 MM |
| Maximální rozteč | 400 X 400 MM |
| Pro televizor | |
|---|---|
| Nosnost | 45 kg |
| Min. úhlopříčka obrazovky | 32 " |
| Max. úhlopříčka obrazovky | 55 " |
| Kategorie: | TV PŘÍSLUŠENSTVÍ |
|---|---|
| EAN: | 8590669316595 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.