Stell SHO 4210
Fixní držák TV, pro úhlopříčky: 32" - 55", VESA: 100×100 až 400×400 mm, Max. nosnost: 45 kg
| Funkce a instalace | |
|---|---|
| Min. vzdálenost od zdi | 2,7 cm |
| Max. vzdálenost od zdi | 2,7 cm |
| Rozteč uchycení televizoru | |
|---|---|
| Minimální rozteč | 100 X 100 MM |
| Maximální rozteč | 400 X 400 MM |
| Pro televizor | |
|---|---|
| Nosnost | 45 kg |
| Min. úhlopříčka obrazovky | 32 " |
| Max. úhlopříčka obrazovky | 55 " |
| Kategorie: | Držáky |
|---|---|
| EAN: | 8590669316595 |
| Pro úhlopříčky: | 32" (80 cm), 43" (108 cm), 50" (123 cm), 55" (139 cm), 48" (122 cm) OLED, 42" (106 cm) OLED |
| Typ držáku: | Rovný |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.