Stell SHO 3620
Polohovatelný plynový držák TV, pro úhlopříčky: 23" - 70", VESA: 75x75 až 400×400 mm, Max. nosnost: 30 kg
| Funkce a instalace | |
|---|---|
| Způsob pohybu | plynový |
| Náklon dolu | 10 |
| Natočení | +/- 90° |
| Orientace TV/Monitoru | horizontální / vertikální |
| Korekce roviny | +/- 3° |
| Min. vzdálenost od zdi | 6,1 cm |
| Max. vzdálenost od zdi | 56,5 cm |
| Rozteč uchycení televizoru | |
|---|---|
| Minimální rozteč | 75 X 75 MM |
| Maximální rozteč | 400 X 400 MM |
| Pro televizor | |
|---|---|
| Nosnost | 30 kg |
| Min. úhlopříčka obrazovky | 23 " |
| Max. úhlopříčka obrazovky | 70 " |
| Kategorie: | TV PŘÍSLUŠENSTVÍ |
|---|---|
| EAN: | 8590669221707 |
| Pro úhlopříčky: | 32" (80 cm), 43" (108 cm), 50" (123 cm), 55" (139 cm), 65" (164 cm), 42" (106 cm) OLED |
| Typ držáku: | Polohovatelný, sklopný, Polohovatelný |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.