"Pojistka" proti vysazení
| Pro televizor | |
|---|---|
| Nosnost | 50 kg |
| Min. úhlopříčka obrazovky | 40 " |
| Max. úhlopříčka obrazovky | 70 " |
| Funkce a instalace | |
|---|---|
| Variabilita | výsuvný |
| Způsob pohybu | mechanický |
| Náklon dolu | 20 |
| Korekce roviny | +/- 3° |
| Min. vzdálenost od zdi | 6,4 cm |
| Max. vzdálenost od zdi | 51 cm |
| Rozměry držáku | |
|---|---|
| Výška | 43,1 cm |
| Šířka | 66 cm |
| Hloubka | 7 cm |
| Rozteč uchycení televizoru | |
|---|---|
| Minimální rozteč | 34 X 160 MM |
| Maximální rozteč | 600 X 400 MM |
| Kategorie: | Ukončený prodej |
|---|---|
| EAN: | 8590669284665 |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.