Stell SHO 2021 SLIM
Fixní držák TV, pro úhlopříčky: 40" - 70", VESA: 75×75 až 600×400 mm, Max. nosnost: 40 kg
| Funkce a instalace | |
|---|---|
| Min. vzdálenost od zdi | 2,3 cm |
| Max. vzdálenost od zdi | 2,3 cm |
| Rozteč uchycení televizoru | |
|---|---|
| Minimální rozteč | 60 X 50 MM |
| Maximální rozteč | 610 X 400 MM |
| Pro televizor | |
|---|---|
| Nosnost | 40 kg |
| Min. úhlopříčka obrazovky | 40 " |
| Max. úhlopříčka obrazovky | 70 " |
| Kategorie: | TV PŘÍSLUŠENSTVÍ |
|---|---|
| EAN: | 8590669117093 |
| Pro úhlopříčky: | 43" (108 cm), 50" (123 cm), 55" (139 cm), 65" (164 cm), 48" (122 cm) OLED, 42" (106 cm) OLED |
| Typ držáku: | Rovný |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.