| Pro televizor | |
|---|---|
| Nosnost | 20 kg |
| Min. úhlopříčka obrazovky | 13 " |
| Max. úhlopříčka obrazovky | 40 " |
| Funkce a instalace | |
|---|---|
| Způsob pohybu | mechanický |
| Náklon dolu | 15 |
| Natočení | +/- 90° |
| Korekce roviny | +/- 180° |
| Min. vzdálenost od zdi | 7,5 cm |
| Max. vzdálenost od zdi | 21,8 cm |
| Rozteč uchycení televizoru | |
|---|---|
| Minimální rozteč | 75 X 75 MM |
| Maximální rozteč | 200 X 200 MM |
| VESA 75x75 | ano |
| VESA 100x100 | ano |
| VESA 200x100 | ano |
| VESA 200x200 | ano |
| VESA 300x200 | ne |
| VESA 300x300 | ne |
| VESA 400x200 | ne |
| VESA 400x300 | ne |
| VESA 400x400 | ne |
| VESA 600x200 | ne |
| VESA 600x300 | ne |
| VESA 600x400 | ne |
| VESA 600x600 | ne |
| Ostatní | |
|---|---|
| Vodováha | ano |
| Pojistka proti vysazení | ano |
| Barva | černá |
| Kategorie: | Ukončený prodej |
|---|---|
| EAN: | 8590669117062 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.