Integrovaná vodováha
"Pojistka" proti vysazení
"Pojistka" proti vysazení
| Pro televizor | |
|---|---|
| Nosnost | 45 kg |
| Min. úhlopříčka obrazovky | 25 " |
| Max. úhlopříčka obrazovky | 50 " |
| Funkce a instalace | |
|---|---|
| Variabilita | fixní |
| Min. vzdálenost od zdi | 4 cm |
| Max. vzdálenost od zdi | 4 cm |
| Rozměry držáku | |
|---|---|
| Výška | 35 cm |
| Šířka | 52,5 cm |
| Hloubka | 4 cm |
| Rozteč uchycení televizoru | |
|---|---|
| Minimální rozteč | 50 X 50 MM |
| Maximální rozteč | 460 X 330 MM |
| Kategorie: | Ukončený prodej |
|---|---|
| EAN: | 8590669083879 |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.