Integrovaná vodováha
"Pojistka" proti vysazení
2 výkyvná ramena / 3 klouby pro max. pohyblivost
"Pojistka" proti vysazení
2 výkyvná ramena / 3 klouby pro max. pohyblivost
| Pro televizor | |
|---|---|
| Nosnost | 80 kg |
| Min. úhlopříčka obrazovky | 40 " |
| Max. úhlopříčka obrazovky | 70 " |
| Funkce a instalace | |
|---|---|
| Variabilita | výsuvný |
| Způsob pohybu | mechanický |
| Náklon dolu | 15 |
| Natočení | +/- 90° |
| Korekce roviny | +/- 3° |
| Min. vzdálenost od zdi | 11,5 cm |
| Max. vzdálenost od zdi | 66,5 cm |
| Rozměry držáku | |
|---|---|
| Výška | 51 cm |
| Šířka | 81,5 cm |
| Hloubka | 11,5 cm |
| Rozteč uchycení televizoru | |
|---|---|
| Minimální rozteč | 50 X 50 MM |
| Maximální rozteč | 770 X 470 MM |
| Kategorie: | Ukončený prodej |
|---|---|
| EAN: | 8590669083862 |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.