Stell SHO 1004
Polohovatelný, sklopný držák TV, pro úhlopříčky: 40" - 70", VESA: 75x75 až 600×400 mm, Max. nosnost: 80 kg
Integrovaná vodováha
"Pojistka" proti vysazení
"Pojistka" proti vysazení
| Pro televizor | |
|---|---|
| Nosnost | 80 kg |
| Min. úhlopříčka obrazovky | 40 " |
| Max. úhlopříčka obrazovky | 70 " |
| Funkce a instalace | |
|---|---|
| Variabilita | polohovatelný |
| Způsob pohybu | mechanický |
| Náklon dolu | 15 |
| Min. vzdálenost od zdi | 8 cm |
| Max. vzdálenost od zdi | 8 cm |
| Rozměry držáku | |
|---|---|
| Výška | 51 cm |
| Šířka | 81,5 cm |
| Hloubka | 8 cm |
| Rozteč uchycení televizoru | |
|---|---|
| Minimální rozteč | 50 X 50 MM |
| Maximální rozteč | 770 X 470 MM |
| Kategorie: | TV PŘÍSLUŠENSTVÍ |
|---|---|
| EAN: | 8590669077700 |
| Pro úhlopříčky: | 43" (108 cm), 50" (123 cm), 55" (139 cm), 65" (164 cm), 48" (122 cm) OLED, 42" (106 cm) OLED |
| Typ držáku: | Polohovatelný, sklopný |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.