LG OLED88ZX9LA
Neohodnoceno
  • Úhlopříčka: 88" (223 cm)
  • 8K ULTRA HD rozlišení
  • Procesor α9 3.generace
  • Dolby Atmos
  • Rozlišení: 3840x2160 (4K)
  • Bodové stmívání: Ano
  • Dynamické PMI: neomezen
  • Hudební výkon: 80W
  • HDMI 2.1
  • webOS SMART TV
  • Google Assistant, Amazon Alexa
  • Apple AirPlay 2
Položka byla vyprodána…
LG OLED88ZX9LA
EAN: 8806098673414
Dolby Atmos: ANO
Dolby Vision IQ: ANO
Energetická třída: G
Hlasové ovládání TV: ANO
Modelový rok: 2020
Obnovovací frekvence panelu: Neomezeno
Operační systém: webOS SMART TV 6.0
Procesor: α9 5.Generace
Rozlišení obrazovky: 7680 × 4320 (8K)
Typ podsvícení panelu: OLED
Velikost obrazovky: 88" 223cm
Pixelové stmívání: ANO
Rozšířený rozsah barev: Perfect Color
HDR 10 PRO - vyšší norma HDR: ANO
HLG: ANO
Technicolor HDR: ANO
HFR (High Frame Rates): ANO
Bezdrátové reproduktory WiSA: ANO
eARC / ARC: ANO / ANO
Připojení klávesnice, myši: ANO
RF vstup: 2
Komponentní vstup + Audio vstup: 0
Optický výstup: 1
LAN konektor: 1
USB: 3
Sluchátkový výstup: ANO
Systém reproduktorů: 4.2
Hudební výkon: 80 W
Barva: Šedá
4K upscaler: NE
8K Upscaler: ANO
Dálkový ovladač Magic Motion Remote: AN-MR20BA
Spotřeba energie (Zapnutá - tovární nastavení): 173 / 0,5 W