LG OLED77Z39LA
Neohodnoceno
  • Úhlopříčka: 77" (195 cm)
  • 8K ULTRA HD rozlišení (7680x4320)
  • 100 / 120Hz Obnovovací frekvence panelu
  • Procesor α9 6.generace
  • Dolby Atmos
  • Bodové stmívání: Ano
  • Dynamické PMI: neomezen
  • Hudební výkon: 60W
  • HDMI 2.1
  • webOS SMART TV
  • Google Assistant, Amazon Alexa
  • Apple AirPlay 2
Položka byla vyprodána…
LG OLED77Z39LA
EAN: 8806087071788
Dolby Atmos: ANO
Dolby Vision IQ: ANO
Energetická třída: G
Hlasové ovládání TV: ANO
Modelový rok: 2023
Obnovovací frekvence panelu: 100 / 120 Hz
Operační systém: webOS SMART TV
Procesor: α9 6.Generace
Rozlišení obrazovky: 7680 × 4320 (8K)
Typ podsvícení panelu: OLED Evo
Velikost obrazovky: 77" 194cm
Pixelové stmívání: ANO
Rozšířený rozsah barev: OLED color
HDR 10 PRO - vyšší norma HDR: ANO
HLG: ANO
Technicolor HDR: ANO
HFR (High Frame Rates): ANO
Bezdrátové reproduktory WiSA: ANO
eARC / ARC: ANO / ANO
Připojení klávesnice, myši: ANO
RF vstup: 2
USB: 3
Sluchátkový výstup: ANO
Systém reproduktorů: 4.2
Hudební výkon: 60 W
8K Upscaler: ANO
Dálkový ovladač Magic Motion Remote: Ano MR23
Držák na stěnu/ Rozměry VESA: 400x400
Rozměry - TV v krabici (Š x V x H): 1879 x 1130 x 228 mm
Rozměry - TV bez stojanu (Š x V x H): 1717 x 984 x 33,3 mm
Rozměry - TV + stojan (Š x v x H): 1717 x 1044 x 323 mm