LG OLED77G2
Neohodnoceno
  • Úhlopříčka: 77" (195 cm)
  • 5letá záruka na panel
  • design Gallery
  • 4K ULTRA HD rozlišení (3840x2160)
  • Podstavec není součástí balení (SQ-G2ST8377)
  • 100 / 120Hz Obnovovací frekvence panelu
  • Procesor α9 5.generace
  • Dolby Atmos, Dolby Vision IQ
  • FILMMAKER mode
  • Pixelové stmívání
  • Dynamické PMI: neomezen
  • Hudební výkon: 4.2 60W
  • HDMI 2.1
  • Apple AirPlay 2 a HomeKit
  • Nvidia G-Sync, FreeSync, HGiG
Velikost obrazovky
55" 65" 77" 83"
Položka byla vyprodána…
LG OLED77G2
EAN: 8806091619020
Dolby Atmos: ANO
Dolby Vision IQ: ANO
Energetická třída: G
Hlasové ovládání TV: ANO
Modelový rok: 2022
Obnovovací frekvence panelu: 100 / 120 Hz
Operační systém: webOS SMART TV
Procesor: α9 5.Generace
Rozlišení obrazovky: 3840 x 2160 (4K Ultra HD)
Typ podsvícení panelu: OLED Evo
Velikost obrazovky: 77" 194cm
Pixelové stmívání: ANO
Rozšířený rozsah barev: Perfect Color
HDR 10 PRO - vyšší norma HDR: ANO
HLG: ANO
Technicolor HDR: ANO
HFR (High Frame Rates): ANO
Bezdrátové reproduktory WiSA: ANO
eARC / ARC: ANO / ANO
Připojení klávesnice, myši: ANO
RF vstup: 2
Komponentní vstup + Audio vstup: 0
USB: 3
Sluchátkový výstup: NE
Systém reproduktorů: 4.2
Hudební výkon: 60 W
4K upscaler: ANO
Dálkový ovladač Magic Motion Remote: Ano (MR22GN)
Spotřeba energie (Zapnutá - tovární nastavení): 171 kWh / 0,5W
Držák na stěnu/ Rozměry VESA: WB22EGA / 300 x 300
Rozměry - TV v krabici (Š x V x H): 1879 x 1130 x 228 mm
Rozměry - TV bez stojanu (Š x V x H): 1712 x 976 x 25 mm
Rozměry - TV + stojan (Š x v x H): 1623x323 mm (v případě dokoupení stojanu)