LG OLED77C22 - Rozbaleno
Neohodnoceno
  • Rozbalený produkt
  • Úhlopříčka: 77" (195 cm)
  • 4K ULTRA HD rozlišení (3840x2160)
  • 100 / 120Hz Obnovovací frekvence panelu
  • Procesor α9 5.generace
  • Dolby Atmos, Dolby Vision IQ
  • FILMMAKER mode
  • Pixelové stmívání
  • Dynamické PMI: neomezen
  • Hudební výkon: 2.2k 40W
  • HDMI 2.1
  • webOS SMART TV
  • Apple AirPlay 2 a HomeKit
  • Nvidia G-Sync, FreeSync, HGiG, VRR
Položka byla vyprodána…
LG OLED77C22 - Rozbaleno
Neohodnoceno
lg-oled77c22
Popis produktu není dostupný
Kategorie: Ukončený prodej
EAN: 8806091612434
Dolby Atmos: ANO
Dolby Vision IQ: ANO
Energetická třída: G
Hlasové ovládání TV: ANO
Modelový rok: 2022
Obnovovací frekvence panelu: 100 / 120 Hz
Operační systém: webOS SMART TV
Procesor: α9 5.Generace
Rozlišení obrazovky: 3840 x 2160 (4K Ultra HD)
Typ podsvícení panelu: OLED Evo
Velikost obrazovky: 77" 194cm
Pixelové stmívání: ANO
HDR 10 PRO - vyšší norma HDR: ANO
HLG: ANO
Technicolor HDR: ANO
HFR (High Frame Rates): ANO
eARC / ARC: ANO / ANO
Připojení klávesnice, myši: ANO
RF vstup: 2
Optický výstup: 1
LAN konektor: 1
CI+ slot: 1
HDMI 2.1: 4
USB: 3
Sluchátkový výstup: ANO
WiFi / Bluetooth: ANO / ANO
Nahrávání TV vysílání: ANO
Systém reproduktorů: 2.2
Hudební výkon: 40 W
4K upscaler: ANO
Dálkový ovladač Magic Motion Remote: Ano (MR22GN)
Spotřeba energie (Zapnutá - tovární nastavení): 150 kWh / 1000 h
Držák na stěnu/ Rozměry VESA: OLW480B / 300x200
Rozměry - TV v krabici (Š x V x H): 1879x1130x228 mm
Rozměry - TV bez stojanu (Š x V x H): 1711x982x47,1 mm
Rozměry - TV + stojan (Š x v x H): 1711x1035x243 mm