LG OLED77C18
- Úhlopříčka: 77" (195 cm)
- 4K ULTRA HD rozlišení (3840x2160)
- 100 / 120Hz Obnovovací frekvence panelu
- Procesor α9 4.generace
- Dolby Atmos, Dolby Vision IQ
- FILMMAKER mode
- Pixelové stmívání
- Dynamické PMI: neomezen
- Hudební výkon: 2.2 40W
- HDMI 2.1
- Google Assistant, Amazon Alexa
- Apple AirPlay 2 a HomeKit
- Nvidia G-Sync, FreeSync, HGiG, VRR
Popis produktu není dostupný
| Kategorie: | Ukončený prodej |
|---|---|
| EAN: | 8806091200037 |
| Dolby Atmos: | ANO |
| Dolby Vision IQ: | ANO |
| Energetická třída: | G |
| Hlasové ovládání TV: | ANO |
| Modelový rok: | 2021 |
| Obnovovací frekvence panelu: | 100 / 120 Hz |
| Operační systém: | webOS SMART TV 6.0 |
| Rozlišení obrazovky: | 3840 x 2160 (4K Ultra HD) |
| Velikost obrazovky: | 77" 194cm |
| Pixelové stmívání: | ANO |
| DVB-T2: | ANO |
| DVB-C: | ANO |
| DVB-S2: | ANO |
| HDR 10 PRO - vyšší norma HDR: | ANO |
| HLG: | ANO |
| Technicolor HDR: | ANO |
| HFR (High Frame Rates): | ANO |
| HEVC kodek H.265: | ANO |
| VP9: | ANO |
| Připojení mobilního telefonu: | ANO |
| DLNA / Miracast: | ANO / ANO |
| Webový prohlížeč / HbbTV: | ANO / ANO |
| Apple AirPlay 2 / Smart ThinQ app: | ANO / ANO |
| eARC / ARC: | ANO / ANO |
| Připojení klávesnice, myši: | ANO |
| RF vstup: | 2 |
| Komponentní vstup + Audio vstup: | 0 |
| Optický výstup: | 1 |
| LAN konektor: | 1 |
| CI+ slot: | 1 |
| HDMI 2.1: | 4 |
| USB: | 3 |
| Sluchátkový výstup: | ANO |
| WiFi / Bluetooth: | ANO / ANO |
| Nahrávání TV vysílání: | ANO |
| Systém reproduktorů: | 2.2 |
| Hudební výkon: | 40 W |
| 4K upscaler: | ANO |
| Dálkový ovladač Magic Motion Remote: | Ano (MR21N) |
| Spotřeba energie (Zapnutá - tovární nastavení): | 162 kWh / 0,5W |
| Držák na stěnu/ Rozměry VESA: | 400x200 |
| Rozměry - TV v krabici (Š x V x H): | 1895 x 1130 x 285 mm |
| Rozměry - TV bez stojanu (Š x V x H): | 1723 x 993 x 55,3 mm |
| Rozměry - TV + stojan (Š x v x H): | 1723 x 1023 x 269 mm |
| Hmotnost (čistá/balení): | 35,9 / 49,3 kg |
| Wi-Fi: | Ano |
| G-Sync / FreeSync / VRR: | Ano / Ano / Ano |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.