LG OLED77C12
Neohodnoceno
  • Úhlopříčka: 77" (195 cm)
  • 4K ULTRA HD rozlišení (3840x2160)
  • 100 / 120Hz Obnovovací frekvence panelu
  • Procesor α9 4.generace
  • Dynamické PMI: neomezen
  • Hudební výkon: 2.2 40W
  • HDMI 2.1
  • webOS SMART TV
  • Google Assistant, Amazon Alexa
Položka byla vyprodána…
LG OLED77C12
Neohodnoceno
lg-oled77c11
Popis produktu není dostupný
Kategorie: Ukončený prodej
EAN: 8806091200044
Hlasové ovládání TV: ANO
Modelový rok: 2021
Obnovovací frekvence panelu: 100 / 120 Hz
Operační systém: webOS SMART TV 6.0
Rozlišení obrazovky: 3840 x 2160 (4K Ultra HD)
Velikost obrazovky: 77" 194cm
RF vstup: 2
Komponentní vstup + Audio vstup: 0
Systém reproduktorů: 2.2
Hudební výkon: 40 W
4K upscaler: ANO
Dálkový ovladač Magic Motion Remote: Ano (MR21N)
Spotřeba energie (Zapnutá - tovární nastavení): 162 kWh / 0,5W
Držák na stěnu/ Rozměry VESA: 400x200
Rozměry - TV v krabici (Š x V x H): 1895 x 1130 x 285 mm
Rozměry - TV bez stojanu (Š x V x H): 1723 x 993 x 55,3 mm
Rozměry - TV + stojan (Š x v x H): 1723 x 1023 x 269 mm