LG OLED77B4ELA
Neohodnoceno
  • Úhlopříčka: 77" (195 cm)
  • 4K ULTRA HD rozlišení (3840x2160)
  • 100 / 120Hz Obnovovací frekvence panelu
  • Procesor α8 4K AI
  • Dolby Atmos, Dolby Vision IQ
  • FILMMAKER mode
  • Pixelové stmívání
  • WiFi 5
  • QMS (Quick Media Switching)
  • Hudební výkon: 2.0k 20W
  • HDMI 2.1
  • webOS 24
  • Magic Remote MR24 s NFC
  • Apple AirPlay 2 a HomeKit
  • Herní režim, HGiG, VRR, ALLM
Položka byla vyprodána…
LG OLED77B4ELA
Neohodnoceno
lg-oled77b4ela
Mistři designu, výsledkem let vývoje
*Obrázky na obrazovce jsou simulované.
Lídr na trhu
Další informace naleznete na stránkách https://www.omdia.com/.
Co činí LG OLED evo AI jedinečným oproti ostatním modelům?
Procesor Alpha 8 AI – OLED technologie na zcela nové úrovni
AI technologie pro bezkonkurenční OLED zážitek
AI přizpůsobení obrazu – optimalizuje se podle vašeho způsobu sledování
AI akustické ladění – Ideální zvuk přizpůsobený specifikům vašeho prostoru
Chytré nastavení osvětlení
AI Picture Pro
Ohromující realismus s věrně zobrazenými detaily
AI Super Upscaling
Vylepšení kvality obrazu díky využití umělé inteligence
AI Sound Pro
Zažijte každý zvukový detail s naprostou čistotou
Virtuální prostorový zvuk 9.1.2 vám poskytne pohlcující a realistický zvukový zážitek.
Samosvítící OLED 4K – Bez podsvícení odhaluje nekonečnou krásu
Perfektní kontrast pro nezapomenutelný vizuální zážitek.
Scény ožívají díky silným stínům a živým světelným detailům.
*Snímky na obrazovce jsou simulované.
**„Ostatní“ jej označují jako OLED, který se neleskne.
****Certifikace je udělena, když je UGR menší než 22 při sledování televize v rozmezí 70–300 luxů.
100% barevný objem a přesnost – živé barvy pro maximální realismus scén
OLED Care
Tenký design a čisté linie vytvářejí elegantní a sofistikovaný dojem
Tenké linie soustředí pozornost na obrazovku a ladně zapadají do vašeho interiéru.
 *Velikost rámečku se liší podle modelu a velikosti.
Výběr ze tří velikostí
Velikost pro každý prostor – vyberte si z variant od 55" do 77" podle vašich potřeb. Optimální velikost vždy závisí na pozorovací vzdálenosti.
webOS Re: New Program
Získejte nejnovější funkce a technologie díky 4 aktualizacím webOS během 5 let.
*Program webOS Re zahrnuje celkem 4 upgrady systému webOS v průběhu pěti let.
**Po dobu pěti let budou upgrady dostupné při globálním uvedení nových produktů.
***První aktualizace systému webOS proběhne po dvou letech od data zakoupení.
****Zákazníci obdrží během pěti let 5 verzí webOS, včetně té aktuální při zakoupení.
******Funkce, aplikace a služby se mohou lišit podle modelu a dostupnost aktualizací se může měnit.
webOS 24 – personalizovaný zážitek na míru
*Podporované nabídky a aplikace se mohou lišit podle země a po vydání mohou být odlišné.
***Aplikuje se na modely OLED/QNED/NanoCell/UHD vyrobené v roce 2023 a později.
Dolby Vision a režim FILMMAKER
Ponoříte se do ohromujících zvukových zážitků
Dokonalé hraní bez zpoždění a zasekávání
Technologie AMD FreeSync Premium, G-Sync a režim 144Hz zajišťují plynulé hraní bez zpoždění.
 *Certifikováno společností Intertek za "výjimečný herní výkon" a rychlou dobu odezvy.
**VRR se pohybuje mezi 40 Hz a 144 Hz a splňuje certifikované specifikace HDMI 2.1.
***144Hz obnovovací frekvence u modelu C4 je podporována pouze u her nebo PC vstupů, které umožňují 144Hz.
Optimalizované ovládání přesně tam, kde je potřeba
Game Optimizer a Game Dashboard zaručují perfektní herní zážitek.
Všechny vaše oblíbené hry na jednom místě
Udržitelnost – budoucnost s LG OLED AI technologií
Kategorie: Ukončený prodej
EAN: 8806096172353
Dolby Atmos: ANO
Dolby Vision IQ: ANO
Energetická třída: F
Hlasové ovládání TV: ANO
Lokální stmívání: NE
Modelový rok: 2024
Nano Cell displej: NE
Obnovovací frekvence panelu: 100 / 120 Hz
Operační systém: WebOS 24
Procesor: α8 4K AI
Rozlišení obrazovky: 3840 x 2160 (4K Ultra HD)
Typ podsvícení panelu: OLED
Velikost obrazovky: 77" 194cm
Pixelové stmívání: ANO
Rozšířený rozsah barev: OLED color
HDR 10 PRO - vyšší norma HDR: ANO
HLG: HLG PRO
Technicolor HDR: ANO
Bezdrátové reproduktory WiSA: ANO
eARC / ARC: ANO / NE
CI+ slot: 1
HDMI 2.1: 4
USB: 2
Sluchátkový výstup: NE
WiFi / Bluetooth: ANO / ANO
Nahrávání TV vysílání: ANO
Systém reproduktorů: 2.0
Hudební výkon: 20 W
Barva: Černá
4K upscaler: ANO
Dálkový ovladač Magic Motion Remote: Ano MR24
Držák na stěnu/ Rozměry VESA: 300x200 mm
Rozměry - TV v krabici (Š x V x H): 1 839 x 1 130 x 200 mm
Rozměry - TV bez stojanu (Š x V x H): 1 719 x 989 x 50,9 mm
Rozměry - TV + stojan (Š x v x H): 1 719 x 1 057 x 319 mm